Elmex Sensitive Professional

зубна паста для чутливих зубів

Elmex Sensitive Professional зубна паста для чутливих зубів
Elmex Sensitive Professional зубна паста для чутливих зубів
Elmex Sensitive Professional зубна паста для чутливих зубів
75 мл
170грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: ELM0237 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
вівторок, 02.10.2018
Elmex Sensitive Professional
75 мл | 170грн.

Опис косметики Elmex Sensitive Professional

Завдяки зубній пасті для чутливих зубів Elmex Sensitive Professional ви зможете насолоджуватись холодними чи гарячими напоями без неприємних відчуттів. Попрощайтеся з підвищеною чутливістю зубів.

Властивості:

  • зміцнює зубну емаль
  • бореться з карієсом і зубним нальотом
  • піклується про оголені зубні шийки

Спосіб використання:
Пасту потрібно використовувати щонайменше двічі на день — уранці й увечері, а також після кожного прийому їжі.

Про бренд Elmex

Elmex | Elmex - європейський виробник іноваційних, фірмових продуктів по догляду за ротовою порожниною. Бренд Elmex належить до швейцарської  групи   GABA International AG,  яка з 1962 року завдяки своїй компетентності являється спеціалістом по догляду за зубами та яснами.
Зубна паста Elmex - перший засіб, який містить органічний амінофторид (AmF), який являється активним інгредієнтом для захисту від карієсу. Паста забезпечує ремінералізацію на ранніх стадіях та зниження розчинності зубної емалі під впливом кислот. Ефективність застосування системи Elmex доведена багаточисленними клінічними дослідженнями.
Окремі продукти Elmex взаємно доповнюють один одного, забезпечуючи комплексне вирішення проблем ротової порожнини. Рідини для полоскання, спреї, зубні щітки, нитки та пасти при регулярному використанні забезпечують досконале очищення та здоров'я зубів і ясен, захищають від карієсу, зменшують чутливість зубів, зміцнюють зубну емаль. Перевірена часом якість продукції компанії Elmex стане вдалим вибором для всіх, хто бажає мати здорові зуби та білосніжку посмішку.

Menu