Escentric Molecules Escentric 02туалетна вода флакон наповнення з пульверизатором унісекс

6×
Escentric Molecules Escentric 02 туалетна вода флакон наповнення з пульверизатором унісекс
Escentric Molecules Escentric 02 туалетна вода флакон наповнення з пульверизатором унісекс
30 мл
981грн.

Код: ECN0112 | В наявності
1
Нова Пошта
пʼятниця 21.02.2020
Особисте отримання
пʼятниця 21.02.2020
  • Опис парфумів
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис парфумів Escentric Molecules Escentric 02
Склад

Escentric 02 – це аромат амброксану для жінок і чоловіків від німецького бренду нішевої (niche) парфумерії Escentric Molecules, який був заснований у 2006 році. Берлінський парфумер Геза Шоен (Geza Schoen) вирішив вийти на ринок із концепцією, що провокативно реагувала на спосіб, в який сьогодні створюються та продаються парфуми. Його ідеєю є демістифікація цілого процесу. Кожен із парфумів бренду Escentric Molecules є надзвичайним та провокаційним.

Унікальність парфумів бренду Escentric Molecules насамперед базується на тому, що вони завжди створюються в парі: один із ароматів є синтезом різних інгредієнтів (так, як більшість людей розуміють концепцію парфумерії), інший являється даниною єдиній нотці (ароматичній молекулі), що визначає характер цього синтезу. У випадку Escentric Molecules Escentric 02 йдеться про складову частину амброксан – найкращий аромат компоненту амбри (ambergris). Згідно з концепцією ця туалетна вода створена разом із туалетною водою Escentric Molecules Molecule 02, до складу якої входить виключно амброксан, а Escentric 02 містить високу концентрацію амброксану та інші інгредієнти.

Туалетна вода Escentric Molecules Escentric 02 складається з амброксану в незвичайно високій концентрації в поєднанні з нотками жасмину, ірису та компонентом Iso E Super, який присутній також у парфумах Escentric 01 та Molecule 01 цього бренду. У такий спосіб цілісний аромат Escentric Molecules Escentric 02 пропонує неймовірно свіжий запах, що водночас насичений зігрівальною, пристрасною та дещо невловимою завершальною ноткою. Escentric 02 підходить для цілорічного використання впродовж дня та ввечері. Ці парфуми завжди надають захопливого відчуття абсолютної унікальності.

Завдяки своїй високій якості та безперечній оригінальності туалетна вода Escentric Molecules Escentric 02 ідеально підійде для всіх поціновувачів інноваційних парфумів, а також стане чудовим подарунком для чоловіків і жінок із вашого кола, які безперечно оцінять її справжню унікальність.

Склад

склад
жасмин, амброксан, Iso E Super
Тип аромату
Древесний, Квіткові

Про бренд Escentric Molecules

Парфуми Escentric Molecules раптово стали абсолютним світовим феноменом у 2006 році, коли були вперше представлені на ринку. Успіх парфумів полягає в унікальності складу, який часто базується на міцності одного аромакомпоненту. Саме цей мінімалізм робить парфуми Escentric Molecules надзвичайно особливими.

Escentric Molecules зазначає, що парфумерія — це мистецтво хімії. Аромамолекула Iso E Super — основний компонент цих нішевих парфумів — була створена в лабораторії вже 1973 року.

Світ парфумерії нехтував нею допоки її повністю не ізолював берлінський парфумер Geza Schoen. Він створив 2 аромати — Escentric Molecules Molecule 01 та Escentric Molecules Molecule 02 — яких поєднує саме цей спеціальний ароматичний компонент.

Нішеві парфуми Escentric Molecules мають довготривалу витримку та наче створені для кожного, хто любить знаходити екстравагантні та оригінальні речі. Їхній небанальний аромат навіюватиме неповторну історію на будь-якій шкірі.

Оцінка Escentric Molecules Escentric 02