eShave Orange Sandalwood крем для гоління

eShave Orange Sandalwood крем для гоління
eShave Orange Sandalwood крем для гоління
118 гр

Код: ESH00068 | Зараз цей продукт недоступний

Опис eShave Orange Sandalwood
Властивості

Засіб для гоління eShave Orange Sandalwood забезпечує ідеально гладкий процес вашого щоденного процесу гоління.

Властивості:

  • уможливлює просте гоління
  • полегшує ковзання бритви по шкірі
  • заспокоює шкіру
  • забезпечує максимально гладке гоління

Спосіб використання:
Нанесіть відповідну кількість засобу на зволожену шкіру обличчя та шиї. Круговими рухами рівномірно розітріть, поки не утвориться піна. Для нанесення використовуйте пензлик для гоління, за допомогою якого наносіть засіб на зволожену шкіру обличчя та шиї. Ретельно змийте залишки після гоління.

Властивості

Kонсистенція
крем
Тип шкіри обличчя
для всіх типів

Про бренд eShave

Бренд eShave перетворить чоловіче гоління на приємну процедуру. Компанію eShave заснувала в 1996 році бізнес-леді Даніель Малка (Danielle Malka), яку під час відвідування Лондона зацікавив високий рівень перукарської сфери обслуговування. Саме це надихнуло її на створення унікальної колекції, що базується на традиційній концепції вологого гоління та водночас пристосована для потреб сучасного чоловіка 21-го століття. Усе засновано на трьох важливих кроках спеціальної програми, що надасть можливість зробити процес гоління будь-якого чоловіка максимально комфортним.

Станки та щітки для гоління eShave виготовлені із трьох найбільш якісних матеріалів, а їхній унікальний дизайн — особливий дизайнерський витвір. Пінки для гоління eShave мають надзвичайно приємні аромати та текстури, що виникають завдяки використанню найякісніших компонентів. Усі засоби для гоління eShave виготовлені з турботою до довкілля. Продукти не містять сульфатів, мають еко-упаковки та підходять для веганів.

Оцінка eShave Orange Sandalwood