Опис продукту Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh
Властивості

Флюїдний тональний крем Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh ідеально зливається зі шкірою, утворюючи ефект натурального макіяжу, та захищає обличчя від сонячного проміння.

Властивості:

  • маскує недоліки, створює ефект природності
  • вирівнює тон шкіри, не має ефекту маски
  • запобігає передчасному старінню шкіри в результаті негативних впливів
  • забезпечує доглянутий і свіжий вигляд протягом 24 годин
  • довготривало зволожує та захищає шкіру завдяки вмісту антиоксидантів
  • захищає шкіру від УФ-випромінювання завдяки SPF 30
  • має екстралегку флюїдну консистенцію

Склад:

  • не містить олійних компонентів
  • не містить ароматизаторів

Спосіб нанесення:
Перед використанням добре струсніть. Відкрийте, щільно прикладіть палець до отвору флакона, переверніть його вниз, а тоді знову вверх. Кількості засобу, яку ви отримаєте в такий спосіб, достатньо для легкого та середнього покриття цілого обличчя. Для вищого рівня покриття процедуру слід повторити.

Властивості

Kонсистенція
Флюїд
Тип шкіри обличчя
для всіх типів
Щільність покриття
Легке, Середнє
SPF
з SPF

Про бренд Estée Lauder

Косметика Estée Lauder носить ім'я своєї засновниці, яка у XX столітті викликала справжню революцію у світі краси. Будучи племінницею аптекаря, Есте ще в молодості зацікавилась косметикою та створила свій перший крем для обличчя. А в 1946 році вона почала продавати власну продукцію Estée Lauder.

Бренд Estée Lauder було створено на основі відданості, наполегливості та пристрасті. Есте часто відвідувала косметичні салони в усьому Нью-Йорку, а бренд процвітав завдяки особистим рекомендаціям окремих клієнтів. Засоби для догляду за шкірою Estée Lauder дуже швидко набули слави.

Маленька фірма поступово перетворилася на преміум-бренд міжнародного формату. Знакові засоби макіяжу Estée Lauder — невід'ємна частина вмісту косметичок багатьох жінок, а крем для обличчя Estée Lauder, завдяки своїм розкішним інгредієнтам і науковому підходу при виробництві, стане для вас найкращим засобом, про який раніше можна було тільки мріяти. Філософія бренду Estée Lauder надзвичайно проста — кожна жінка може виглядати чудово незалежно від віку.

Оцінка Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh