Estée Lauder Re-Nutrivлегкий зволожуючий крем з розгладжуючим ефектом

Estée Lauder Re-Nutriv легкий зволожуючий крем з розгладжуючим ефектом
Estée Lauder Re-Nutriv легкий зволожуючий крем з розгладжуючим ефектом
50 мл

Код: EST0149 | Зараз цей продукт недоступний

Опис продукту Estée Lauder Re-Nutriv

Властивості:

  • розгладжує зморшки та запобігає їхньому утворенню

Властивості

Вік
Зморшки, Перші зморшки
Властивості
анти-вікова косметика, Зволоження, ліфтінг та зміцнення
Спосіб застосування
денний, денний та нічний
Тип шкіри обличчя
зморшки і зріла шкіра, суха
Kонсистенція
крем
SPF
без SPF

Про бренд Estée Lauder

Косметика Estée Lauder носить ім'я своєї засновниці, яка у XX столітті викликала справжню революцію у світі краси. Будучи племінницею аптекаря, Есте ще в молодості зацікавилась косметикою та створила свій перший крем для обличчя. А в 1946 році вона почала продавати власну продукцію Estée Lauder.

Бренд Estée Lauder було створено на основі відданості, наполегливості та пристрасті. Есте часто відвідувала косметичні салони в усьому Нью-Йорку, а бренд процвітав завдяки особистим рекомендаціям окремих клієнтів. Засоби для догляду за шкірою Estée Lauder дуже швидко набули слави.

Маленька фірма поступово перетворилася на преміум-бренд міжнародного формату. Знакові засоби макіяжу Estée Lauder — невід'ємна частина вмісту косметичок багатьох жінок, а крем для обличчя Estée Lauder, завдяки своїм розкішним інгредієнтам і науковому підходу при виробництві, стане для вас найкращим засобом, про який раніше можна було тільки мріяти. Філософія бренду Estée Lauder надзвичайно проста — кожна жінка може виглядати чудово незалежно від віку.