Etienne Aigner In Leather Woman туалетна вода для жінок

10×
Etienne Aigner In Leather Woman туалетна вода для жінок
Etienne Aigner In Leather Woman туалетна вода для жінок
75 мл

Код: AIG0160 | Зараз цей продукт недоступний

Опис Etienne Aigner In Leather Woman
Склад

Туалетна вода Etienne Aigner In Leather Woman пробудить у вас приємне відчуття впевненості в собі. Її чарівна ароматична композиція, що бездоганно поєднує акорди квітів і фруктів, щоразу додаватиме вам вагомості у власних очах. Аромат закохує в себе з першої ж миті.

  • аромат із виразними нотками фруктів і білих квітів
  • чудово підкреслює елегантний стиль власниці
  • підходить для щоденного використання

Склад аромату
Аромат In Leather Woman — це гармонійне поєднання ніжних і делікатних теплих компонентів. Свіжі акорди представлені чорною смородиною, жіночною півонією та конвалією. Солодкий глибокий жасмин і тубероза додають аромату п'янкого звучання. У єдине ціле аромат поєднує тепла ваніль, у той час як амбра підкреслює його дивовижну стійкість.

Історія аромату
Ця туалетна вода зачаровує серця своїх прихильниць з моменту її представлення на ринку в 2003 році. За її створенням стоїть парфумер Рамон Монегаль (Ramon Monegal). Аромат Etienne Aigner In Leather Woman порадує будь-яку жінку, яка усвідомлює свою силу й незалежність, одночасно віддаючи перевагу елегантному стилю.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
чорна смородина, ілінг-іланг
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
жасмин, тубероза, конвалія, рожева півонія
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
ваніль, бурштин
Тип аромату
Квіткові

Про бренд Etienne Aigner

Парфумерія Aigner | Aigner - ще один бренд парфумованої продукції, який зійшов на парфумований п'ядестал зовсім з іншої сторони. Засновником бренду  Aigner був Etienne Aihner, який в 1965 році розпочав виробництво шкіряної продукції: сумочки, гаманці, пояси та іншу шкіряну галантерею. Парфумерія Aigner на парфумований ринок вперше була випущена в 1975 році. Це був аромат Etienne Aigner No. 1. Парфумерні композиції Aigner дивують своїм непростим складом, як  чоловічі так і жіночі аромати.
 

Оцінка Etienne Aigner In Leather Woman10