Eutopie No. 6 парфумована вода унісекс

Eutopie No. 6 парфумована вода унісекс
Eutopie No. 6 парфумована вода унісекс
Рекомендована роздрібна ціна
4 200грн.

Заощадьте 26%
100 мл
3 100грн.

Код: ETP00492 | Більш ніж 5 шт. у наявності
1
Подарунок для вас
Придбайте будь-яку продукцію на суму від 1300 грн та в подарунок виберіть пляжну сумку або скляну пляшку для води у подарунок.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Нова Пошта
середа 04.08.2021
Особисте отримання
середа 04.08.2021

Опис Eutopie No. 6
Склад

Особлива привабливість цього аромату полягає в тому, що він чудово підходить як для жінок, так і для чоловіків. Кожен знайде в ньому щось для себе, на кожному він розкривається по-різному. Парфумована вода унісекс Eutopie No. 6 безсумнівно знайде своє місце на вашій косметичній поличці. До того ж, нею можна ділитися зі своєю другою половинкою.

  • східний аромат
  • деревний аромат
  • для всіх, хто не боїться виділятися з натовпу
  • теплий аромат, який ідеально підходить для використання в холодну пору року
  • унікальний аромат для урочистих подій
  • унісекс — як для чоловіків, так і для жінок

Повний список інгредієнтів

ETHYL ALCOHOL 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-OCTAHYDRO-2,3,8,8- TETRAMETHYL-2- NAPHTHALENYL)ETHANONE (OTNE) ETHYLENE BRASSYLATE HEXAMETHYLINDANOPYRAN BETA-IONONE ACETYL CEDRENE 3,7-DIMETHYLOCTA-1,6-DIEN-3-YL DIMETHYLCARBAMATE 2-(2,4-DIMETHYL-3-CYCLOHEXEN-1- YL)-5-METHYL-5-(1-METHYLPROPYL)- 1,3DIOXANE ACETIC ACID, ANHYDRIDE, REACTION PRODUCTS WITH 1,5,10-TRIMETHYL- 1,5,9-CYCLODODECATRIENE SANDALORE GIV 3-METHYL-5-PHENYLPENTANOL 1-(2,2,6-TRIMETHYLCYCLOHEXYL)-3- HEXANOL PHENYLETHYL ALCOHOL GERANIOL CEDROL ALPHA CEDRENE MUSCENONE GERANYL ACETATE ALPHA PINENE CITRONELLOL OCTAHYDROHEXAMETHYL NAPHTHOXIRENE CITRONELLYL ACETATE LIMONENE E/Z 3-METHYL-5-CYCLOTETRADECEN- 1-ONE BUTYLATED HYDROXYTOLUENE Виробник несе відповідальність за склад продукту. У зв'язку з можливими змінами, рекомендуємо перевіряти склад продукту безпосередньо на його упаковці.
Повний текст

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
осока, олібанум
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
шкіра, лабданум, герань
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
пачулі, мускус, кедр
Тип аромату
Східні, Древесний

Оцінка Eutopie No. 6