Filorga Body

багатофункціональний крем для щоденного використання

Filorga Body багатофункціональний крем для щоденного використання
Filorga Body багатофункціональний крем для щоденного використання
100 мл

Код: FIL1641 | Зараз цей продукт недоступний

Опис продукту Filorga Body

Багатоцільовий крем для щоденного використання Filorga Medi-Cosmetique Body стане в нагоді кожній родині. Ефективно доглядає за подразненою шкірою після засмаги, гоління чи дрібних опіків, сприяючи її відновленню.

Властивості:

  • інтенсивно зволожує та живить;
  • пом’якшує тріщинки на шкірі;
  • запобігає надмірній сухості шкіри;
  • відновлює та захищає пошкоджену шкіру.

Спосіб застосування:
Наносьте на подразнені місця, акуратно постукуючи кінчиками пальців. Відповідно до потреби використовуйте декілька разів на день.

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Властивості
анти-вікова косметика, заспокоєння, захищає від зовнішніх впливів, Зволоження, регенерація
Спосіб застосування
денний, денний та нічний, нічний
Тип шкіри
для всіх типів шкіри, подразнена
Тип шкіри обличчя
для всих типів
Kонсистенція
крем
SPF
без SPF

Про бренд Filorga

Французький бренд Filorga — експерт у галузі антивікової косметики. Його історія починається в 70-х роках минулого століття, коли доктор Торджман (Dr. Tordjman) розпочав дослідження проблематики старіння шкіри. Бренд запатентував на своє ім'я технологію NCTF® — унікальне рішення, що сповільнює процес старіння шкіри та коректує наявні недоліки. Спочатку Laboratoires Filorga почали працювати над професійними засобами: пілінги із фруктових кислот, мезотерапія або ін'єкції гіалуронової кислоти, які користувались популярністю серед професіоналів естетичної медицини та дерматології.

Filorga надихнулась успіхами своїх професійних засобів і вже у 2007 році презентувала першу колекцію для домашнього використання. Колекція Medi-Cosmetique® представляє неінвазивне, але, без сумніву, ефективне рішення. В дієвості крему Filorga Time Filler або маски Filorga Meso Mask ви можете переконатись на власному досвіді, випробувавши їхню дію, не виходячи із власної оселі. Косметика Filorga позбавляє шкіру від зморшок, повертає їй блиск, гладкість та пружність. Filorga виконає ваше бажання щодо красивої шкіри без ознак старіння та недоліків.