Filorga NCTF Intensive®відновлююча сироватка з вітаміном С

Filorga NCTF Intensive® відновлююча сироватка з вітаміном С
Filorga NCTF Intensive® відновлююча сироватка з вітаміном С
30 мл

Код: FIL1624 | Зараз цей продукт недоступний

Опис продукту Filorga NCTF Intensive®
Властивості

Сироватка для регенерації та зміцнення Filorga Medi-Cosmetique NCTF-Intensive® містить високу концентрацію вітаміну C й інших дієвих речовин, що зменшують наявні зморшки та запобігають утворенню нових.

Властивості:

  • відновлює молодий вигляд шкіри;
  • освітлює й освіжає шкіру;
  • підтримує відновлення шкіри та її пружність;
  • надлегка структура забезпечує швидке вбирання.

Склад:

  • поліревіталізаційний комплекс NCTF® — живить шкіру;
  • ретинол і вітамін C — ефективно освітлюють шкіру.

Спосіб застосування:
Наносьте сироватку щоранку/щовечора на чисту шкіру ще перед застосуванням денного чи нічного крему та ніжно вмасовуйте, поки засіб повністю не поглинеться.

Властивості

Тип шкіри обличчя
для всіх типів, зморшки і зріла шкіра
Властивості
анти-вікова косметика, рівний сяючий колір, зміцнення
Активні компоненти
retinol

Про бренд Filorga

Французький бренд Filorga — експерт у галузі антивікової косметики. Його історія починається в 70-х роках минулого століття, коли доктор Торджман (Dr. Tordjman) розпочав дослідження проблематики старіння шкіри. Бренд запатентував на своє ім'я технологію NCTF® — унікальне рішення, що сповільнює процес старіння шкіри та коректує наявні недоліки. Спочатку Laboratoires Filorga почали працювати над професійними засобами: пілінги із фруктових кислот, мезотерапія або ін'єкції гіалуронової кислоти, які користувались популярністю серед професіоналів естетичної медицини та дерматології.

Filorga надихнулась успіхами своїх професійних засобів і вже у 2007 році презентувала першу колекцію для домашнього використання. Колекція Medi-Cosmetique® представляє неінвазивне, але, без сумніву, ефективне рішення. В дієвості крему Filorga Time Filler або маски Filorga Meso Mask ви можете переконатись на власному досвіді, випробувавши їхню дію, не виходячи із власної оселі. Косметика Filorga позбавляє шкіру від зморшок, повертає їй блиск, гладкість та пружність. Filorga виконає ваше бажання щодо красивої шкіри без ознак старіння та недоліків.

Оцінка Filorga NCTF Intensive®