Filorga Optim-Eyes Patch маска для очей у формі пластирю від зморшок, набряків та темних кіл під очима

Filorga Optim-Eyes Patch маска для очей у формі пластирю від  зморшок, набряків та темних кіл під очима
Filorga Optim-Eyes Patch маска для очей у формі пластирю від  зморшок, набряків та темних кіл під очима
8 x 2 кс

Код: FIL1592 | Зараз цей продукт недоступний

Опис Filorga Optim-Eyes Patch
Властивості

Маска для очей у формі пластиру від зморшок, набряків і темних кругів під очима Filorga Medi-Cosmetique Optim-Eyes ефективно освітлює темні ділянки шкіри, заспокоює набряки та всю ділянку навколо очей.

Властивості:

  • вирівнює тон шкіри та видаляє темні плями;
  • ділянка навколо очей стає помітно розгладженою та освітленою;
  • редукує дрібні зморшки навколо очей;
  • інтенсивно зволожує ділянку навколо очей, надаючи погляду особливого сяйва.

Склад:

  • полісахариди і вітамін РР — освітлює темні ділянки шкіри;
  • екстракт гамамелісу та волошки — зменшує набряки під очима;
  • пептиди — тонізують шкіру.

Спосіб застосування:
Прикладіть подушечку на ретельно очищену шкіру так, щоб маска повторювала контури нижньої лінії ока. Залишіть на 15 хвилин. Після цього видаліть, а рештки засобу ніжно вмасуйте, постукуючи кінчиками пальців.

Властивості

Тип шкіри обличчя
для всіх типів, зморшки і зріла шкіра
Властивості
анти-вікова косметика, проти темних кіл

Про бренд Filorga

Французький бренд Filorga — експерт у галузі антивікової косметики. Його історія починається в 70-х роках минулого століття, коли доктор Торджман (Dr. Tordjman) розпочав дослідження проблематики старіння шкіри. Бренд запатентував на своє ім'я технологію NCTF® — унікальне рішення, що сповільнює процес старіння шкіри та коректує наявні недоліки. Спочатку Laboratoires Filorga почали працювати над професійними засобами: пілінги із фруктових кислот, мезотерапія або ін'єкції гіалуронової кислоти, які користувались популярністю серед професіоналів естетичної медицини та дерматології.

Filorga надихнулась успіхами своїх професійних засобів і вже у 2007 році презентувала першу колекцію для домашнього використання. Колекція Medi-Cosmetique® представляє неінвазивне, але, без сумніву, ефективне рішення. В дієвості крему Filorga Time Filler або маски Filorga Meso Mask ви можете переконатись на власному досвіді, випробувавши їхню дію, не виходячи із власної оселі. Косметика Filorga позбавляє шкіру від зморшок, повертає їй блиск, гладкість та пружність. Filorga виконає ваше бажання щодо красивої шкіри без ознак старіння та недоліків.

Оцінка Filorga Optim-Eyes Patch