Filorga Super Smoother

косметичний набір I.

Filorga Super Smoother косметичний набір I.
Filorga Super Smoother косметичний набір I.
1 454грн.

Код: FIL01752 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Time-Zero Multi-correction Wrinkles Serum 30 ml + Time-Filler Absolute Wrinkle Correction Cream 15 ml + Time-Flash Express Smoothing Active Primer 15 ml

шт.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
При замовленні продуктів від Filorga на суму принаймні 870 грн отримайте у подарунок маску для обличчя проти зморшок для сяючої шкіри Filorga в об'ємі 15 мл. Побалуйте свою шкіру розкішним доглядом від бренду Filorga.
Нова Пошта
понеділок 24.06.2019
Особисте отримання
понеділок 24.06.2019
Filorga Super Smoother
| 1 454грн.

Властивості

Вік
Зморшки, Зріла шкіра
Властивості
анти-вікова косметика, хайлайтери
Спосіб застосування
денний
Тип набору
косметичний набір
Тип шкіри обличчя
зморшки і зріла шкіра
SPF
без SPF

Про бренд Filorga

Французький бренд Filorga — експерт у галузі антивікової косметики. Його історія починається в 70-х роках минулого століття, коли доктор Торджман (Dr. Tordjman) розпочав дослідження проблематики старіння шкіри. Бренд запатентував на своє ім'я технологію NCTF® — унікальне рішення, що сповільнює процес старіння шкіри та коректує наявні недоліки. Спочатку Laboratoires Filorga почали працювати над професійними засобами: пілінги із фруктових кислот, мезотерапія або ін'єкції гіалуронової кислоти, які користувались популярністю серед професіоналів естетичної медицини та дерматології.

Filorga надихнулась успіхами своїх професійних засобів і вже у 2007 році презентувала першу колекцію для домашнього використання. Колекція Medi-Cosmetique® представляє неінвазивне, але, без сумніву, ефективне рішення. В дієвості крему Filorga Time Filler або маски Filorga Meso Mask ви можете переконатись на власному досвіді, випробувавши їхню дію, не виходячи із власної оселі. Косметика Filorga позбавляє шкіру від зморшок, повертає їй блиск, гладкість та пружність. Filorga виконає ваше бажання щодо красивої шкіри без ознак старіння та недоліків.