Filorga Super Smootherподарунковий набір I. для жінок

Filorga Super Smoother подарунковий набір I. для жінок
Filorga Super Smoother подарунковий набір I. для жінок

Код: FIL01752 | Зараз цей продукт недоступний

Time-Zero сироватка для зменшення зморшок з омолоджуючим ефектом 30 мл + Time-Filler крем для комплексного догляду проти зморшок 15 мл + Time-Flash основа для миттєвого розгладження шкіри 15 мл

Подарунок для вас
Замовляйте продукцію на суму від 1300 грн та оберіть свій ідеальний подарунок у кошику. Акція діє до закінчення товарних запасів.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Опис продукту Filorga Super Smoother
Властивості

Усе для бездоганного вигляду вашої шкіри. Косметичний набір Filorga Super Smoother неабияк потішить вас самих або ж стане чудовим подарунком для ваших близьких.

Властивості:

  • засоби для глибокого живлення та зволоження
  • для ідеально ніжної та зволоженої шкіри
  • для ефекту сяяння та ревіталізації шкіри
  • для розгладження зморшок
  • у красивій/подарунковій упаковці

Спосіб використання:
Кожен продукт із косметичного набору слід використовувати за призначенням

Властивості

Тип шкіри обличчя
зморшки і зріла шкіра
Властивості
анти-вікова косметика, рівний сяючий колір
Тип набору
подарунковий набір
SPF
без SPF
Спосіб застосування
денний

Про бренд Filorga

Французький бренд Filorga — експерт у галузі антивікової косметики. Його історія починається в 70-х роках минулого століття, коли доктор Торджман (Dr. Tordjman) розпочав дослідження проблематики старіння шкіри. Бренд запатентував на своє ім'я технологію NCTF® — унікальне рішення, що сповільнює процес старіння шкіри та коректує наявні недоліки. Спочатку Laboratoires Filorga почали працювати над професійними засобами: пілінги із фруктових кислот, мезотерапія або ін'єкції гіалуронової кислоти, які користувались популярністю серед професіоналів естетичної медицини та дерматології.

Filorga надихнулась успіхами своїх професійних засобів і вже у 2007 році презентувала першу колекцію для домашнього використання. Колекція Medi-Cosmetique® представляє неінвазивне, але, без сумніву, ефективне рішення. В дієвості крему Filorga Time Filler або маски Filorga Meso Mask ви можете переконатись на власному досвіді, випробувавши їхню дію, не виходячи із власної оселі. Косметика Filorga позбавляє шкіру від зморшок, повертає їй блиск, гладкість та пружність. Filorga виконає ваше бажання щодо красивої шкіри без ознак старіння та недоліків.

Оцінка Filorga Super Smoother