FOREO Issa™ Hybrid

запасні головки для революційної електричної зубної щітки

FOREO Issa™ Hybrid запасні головки для революційної електричної зубної щітки
Пошкоджена упаковка
Cool Black
601грн.

Код: FOR04903 | 1 в наявності

Новий нерозпакований продукт зі збереженим на 100 % вмістом, який лише має пошкоджену упаковку.

шт.
Нова Пошта
понеділок 27.05.2019
Особисте отримання
понеділок 27.05.2019
FOREO Issa™ Hybrid
Cool Black | 601грн.

Опис косметики FOREO Issa™ Hybrid

Опис:
Змінна насадка FOREO ISSA™ Hybrid для зубних щіток FOREO ISSA™. Насадка щітки складається з м'яких і гнучких силіконових щетинок, які не пошкоджують ясна та зуби. У ній додатково присутні полімерні щетинки, які інтенсивно чистять зуби. Вона ідеально підходить як для людей, які мають чутливі ясна, так і для тих, у яких утворюється більше зубного нальоту, і які віддають перевагу інтенсивному чищенню.

Насадка до щітки виготовлена з непористого та гладкого силікону, що швидко висихає, завдяки чому з’являється на 10 000 менше бактерій, ніж під час застосування звичайної нейлонової зубної щітки.

Насадку бажано замінювати два рази на рік.  Насадка до зубної щітки FOREO ISSA™ пропонується в декількох кольорових варіантах на ваш вибір.

Дія:

  • видаляє зубний наліт
  • запобігає появі зубного каменю та карієсу
  • не подразнює чутливі зуби та ясна
  • допомагає видаляти зубні плями
  • м’яко масажує ясна

Засіб застосування:
Встановіть нову змінну насадку на зубну щітку FOREO ISSA™. Нанесіть вашу улюблену зубну пасту на зубну щітку та ввімкніть її. Чистіть зуби так само, як звичайною зубною щіткою впродовж двох хвилин. Прополощіть рот водою.

Про бренд FOREO

FOREO представляє новий стандарт краси та здоров’я в галузі догляду за шкірою. Філософія бренду базується на переконанні, що якщо людина почувається чудово, тоді вона й виглядає чудово. Революційна система для очищення шкіри FOREO LUNA™, яку у 2013 році створила шведська фірма, дозволить вам неодноразово отримати задоволення від очищення.

Ультразвукові щітки FOREO виготовлені з гіпоалергенного непористого силікону, який забезпечує високу гігієнічність. Понад 8 тисяч ультразвукових імпульсів у хвилину та унікальний дизайн — це гарантія глибокого та дбайливого очищення шкіри. Після кожного використання ваше обличчя стане більш чисте, гладке та сяюче.

Ви можете обрати серед широкого асортименту продукції. Основну версію FOREO LUNA доповнює, наприклад, FOREO LUNA 2 з ефектом омолодження, компактна FOREO LUNA mini 2, LUNA go для подорожей або найменша — LUNA play. Популярною на сьогоднішній день є зубна щітка FOREO ISSA або аксесуари для масажу шкіри навколо очей FOREO IRIS.

Продукція FOREO підходить для різних типів шкіри. Вона доступна в багатьох кольорових варіаціях. Оберіть свою власну й ви!