Про бренд frei öl

Косметика frei öl створена для того, щоб дарувати шкірі вашого тіла й обличчя красу та здоров'я. Засоби збагачені натуральними оліями, живильними активними речовинами та вітамінами. Крім цього, бренд дотримується строгих фармацевтичних стандартів, підтримуючи в такий спосіб оптимальну гармонію між традиційними та сучасними технологіями.

 

Уся продукція frei öl виготовлена в Німеччині та підходить для веганів (не містить жодних компонентів тваринного походження). Завдяки високій ефективності засобів, підтвердженій клінічними дослідженнями,бренд frei öl є одним із найбільш якісних і улюблених виробників лікувальної косметики. Слід зазначити, що історія бренду розпочалася в 50-х роках минулого століття в аптеці Вальтера Бугона (Walter Bouhon), який власноруч розробив олійку від розтяжок для своєї дружини та незабаром запатентував технологію.

Потіште себе й ви перевіреною часом продукцією. Неважливо, що ви оберете: легендарну зміцнювальну олійку для тіла frei öl або ж крем frei öl. Ви гарантовано отримаєте красиву, ідеально зволожену та відживлену шкіру тіла й обличчя.

весь текст скритий текст

frei öl