Garnier Lift Expert 45+

косметичний набір II.

Garnier Lift Expert 45+ косметичний набір II.
Garnier Lift Expert 45+ косметичний набір II.
Garnier Lift Expert 45+ косметичний набір II.
косметичний набір II.
281грн.

Код: GAR2081 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Lift Expert 45+ Daily Anti-Wrinkle Cream 50 ml + Night Wrinkle Cream 50 ml

шт.
Подарунок для вас
Придбайте продукти бренду Garnier на суму понад 195 грн та 20% знижка на продукцію буде ваша. У кошику достатньо вказати код garni20ua.
Нова Пошта
середа, 23.01.2019
Особисте отримання
середа, 23.01.2019
Garnier Lift Expert 45+
косметичний набір II. | 281грн.

Властивості

Відповідно проблем шкіри
зміцнення та ліфтинг, зморшки
Вік
Зморшки
Тип набору
косметичний набір
Тип шкіри обличчя
для всих типів

Про бренд Garnier

Вже понад століття косметику Garnier використовують чоловіки та жінки по всьому світі. Ця торгова марка виникла у Франції та з часом переросла в один із найбільш відомих косметичних брендів.

Історія бренду розпочалася в 1904 році, коли перукар Альфред Амур Гарньєр (Alfred Amour Garnier) створив свій перший лосьйон рослинного походження для краси волосся, який невдовзі став бестселером. У 1960 році було створено першу фарбу Garnier hair color для домашнього використання, й саме тоді жінки почали розглядати своє волосся як модний аксесуар. Серед інших засобів, які миттєво здобули популярність, є, наприклад, міцелярна вода Garnier micellar water або гель для очищення Garnier Pure Active.

Бренд Garnier завжди прислухався до своїх клієнтів, відображаючи в такий спосіб їхні потреби в догляді за шкірою та волоссям. Garnier створює справді ефективні та доступні засоби, які полегшують щоденні ритуали підтримання власної краси. Завдяки цьому косметика Garnier стала настільки успішною, що сьогодні ви можете знайти її в більш ніж 120 країнах світу.