Garnier Visible 55+

косметичний набір II.

Garnier Visible 55+ косметичний набір II.
Garnier Visible 55+ косметичний набір II.
282грн.

Код: GAR2080 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Anti-Wrinkle Night Cream 50 ml + Anti-Wrinkle Day Cream 50 ml

1
Нова Пошта
понеділок 29.07.2019
Особисте отримання
понеділок 29.07.2019
Garnier Visible 55+
| 282грн.

Властивості

Вік
Зморшки, Зріла шкіра
Властивості
анти-вікова косметика, Зволоження, ліфтінг та зміцнення
Тип набору
косметичний набір
Тип шкіри обличчя
для всих типів

Про бренд Garnier

Вже понад століття косметику Garnier використовують чоловіки та жінки по всьому світі. Ця торгова марка виникла у Франції та з часом переросла в один із найбільш відомих косметичних брендів.

Історія бренду розпочалася в 1904 році, коли перукар Альфред Амур Гарньєр (Alfred Amour Garnier) створив свій перший лосьйон рослинного походження для краси волосся, який невдовзі став бестселером. У 1960 році було створено першу фарбу Garnier hair color для домашнього використання, й саме тоді жінки почали розглядати своє волосся як модний аксесуар. Серед інших засобів, які миттєво здобули популярність, є, наприклад, міцелярна вода Garnier micellar water або гель для очищення Garnier Pure Active.

Бренд Garnier завжди прислухався до своїх клієнтів, відображаючи в такий спосіб їхні потреби в догляді за шкірою та волоссям. Garnier створює справді ефективні та доступні засоби, які полегшують щоденні ритуали підтримання власної краси. Завдяки цьому косметика Garnier стала настільки успішною, що сьогодні ви можете знайти її в більш ніж 120 країнах світу.