Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée

олійка для душу для жінок 200 мл

Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée олійка для душу для жінок 200 мл
Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée олійка для душу для жінок 200 мл
олійка для душу для жінок 200 мл
238грн.

Код: GEF0010 | Більш ніж 5 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
пʼятниця 31.05.2019
Особисте отримання
пʼятниця 31.05.2019
Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée
олійка для душу для жінок 200 мл | 238грн.

Опис парфумів Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée

Олія-гель для душу Gellé Frères Fleur d'Or-Enjouée має надзвичайно ніжну текстуру. Ваша шкіра стане м’якою неначе оксамит та надзвичайно ароматною.

Хто сказав, що королеві не можна розслаблятись? Лінійка Fleur d'Or-Enjouée перенесе вас назад у дитинство. Аромат апельсинового цвіту допоможе зняти стрес, подарує гарний настрій та підкреслисть вашу екстравагантність. Милі м’які іграшки та найніжніші тістечка макарони! Вибирайте та ласуйте досхочу! Сьогодні, вдома, в піжамі, ви можете бути ким забажаєте.

Про бренд Gellé Frères

Парфумерний дім Gellé Frères був заснований у 1826 році з єдиною метою – дати змогу кожній жінці відчути себе королевою.

Історія бренду розпочинається з часу, коли брати Желле успадкували формули Жана Луї Фержона, парфумера королеви Марії-Антуанетти. Вони прагнули донести до народу секрети краси королев завдяки ароматним властивостям квітів.

Ще зі самого початку свого існування цей парфумерний дім знав, як втілити свої унікальні знання про квіти. Отримавши визнання за інновації в галузі парфюмерії та косметики, Gellé Frères перетворили свої знання про квіти на щось середнє між наукою та поезією, відтворюючи їхню душу в цінних пляшечках.

Сьогодні ці знання втілилися у п’ятьох композиціях колекції Queen Next Door. Завдяки інноваційній технології мікроінкапсуляції, ці витончені квіткові парфуми на безалкогольній основі розкриваються протягом цілого дня.

Штаб-квартира цієї компанії розташована в затишному місці в Парижі. Avenue de l’Opéra – серце моди та дизайну Gellé Frères вітає на ній королев із усього світу.

Оцінка Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!