Gellé Frères Queen Next Door Ylang-Ylang Fatal

молочко для тіла для жінок 200 мл

Gellé Frères Queen Next Door Ylang-Ylang Fatal молочко для тіла для жінок 200 мл
Gellé Frères Queen Next Door Ylang-Ylang Fatal молочко для тіла для жінок 200 мл
молочко для тіла для жінок 200 мл
238грн.

Код: GEF0016 | Більш ніж 5 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
пʼятниця 31.05.2019
Особисте отримання
пʼятниця 31.05.2019
Gellé Frères Queen Next Door Ylang-Ylang Fatal
молочко для тіла для жінок 200 мл | 238грн.

Опис парфумів Gellé Frères Queen Next Door Ylang-Ylang Fatal

Лосьйон для тіла Gellé Frères Ylang-ylang Fatal миттєво проникає в шкіру та ніжно зволожує її, надаючи чуттєвості з теплим ароматом іланг-іланга.  Його лекга та рідка текстура захищає шкіру та робить її гладенькою немов оксамит.

Якщо ви бажаєте проявити свій спокусливий характер, то в цьому вам допоможе лінійка Ylang-Ylang Fatal! Цієї ночі в палаці, ймовірно, відбудеться переворот! Забудьте про офіційність, віддайтесь спонтанності! Ніжна та заворожуюча квітка іланг-іланг розбутить ваші відчуття. Ви такі чарівні.  Ви чудово знаєте свою зброю масового ураження. Бездоганні червоні губи, витончена сукня та трохи кокетливості – це спокусливе поєднання неминуче підкорить вашого Короля…

Про бренд Gellé Frères

Парфумерний дім Gellé Frères був заснований у 1826 році з єдиною метою – дати змогу кожній жінці відчути себе королевою.

Історія бренду розпочинається з часу, коли брати Желле успадкували формули Жана Луї Фержона, парфумера королеви Марії-Антуанетти. Вони прагнули донести до народу секрети краси королев завдяки ароматним властивостям квітів.

Ще зі самого початку свого існування цей парфумерний дім знав, як втілити свої унікальні знання про квіти. Отримавши визнання за інновації в галузі парфюмерії та косметики, Gellé Frères перетворили свої знання про квіти на щось середнє між наукою та поезією, відтворюючи їхню душу в цінних пляшечках.

Сьогодні ці знання втілилися у п’ятьох композиціях колекції Queen Next Door. Завдяки інноваційній технології мікроінкапсуляції, ці витончені квіткові парфуми на безалкогольній основі розкриваються протягом цілого дня.

Штаб-квартира цієї компанії розташована в затишному місці в Парижі. Avenue de l’Opéra – серце моди та дизайну Gellé Frères вітає на ній королев із усього світу.

Оцінка Gellé Frères Queen Next Door Ylang-Ylang Fatal

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!