Gillette Mach3Змінні картриджі

1×
Gillette Mach3 Змінні картриджі
Gillette Mach3 Змінні картриджі
Рекомендована роздрібна ціна
1 080грн.

Заощадьте 40%
12 кс
649грн.

Код: GIL1654 | В наявності
1
Нова Пошта
четвер 11.06.2020
Особисте отримання
четвер 11.06.2020

Опис продукту Gillette Mach3

Спробуйте гладеньке гоління з бритвою гострішою за сталь. Змінні картриджі Gillette Mach3 знані технологією трьох лез, які довго залишаються гострими, забезпечуючи вам досконало гладке гоління впродовж 15 використань. Леза доповнює зволожувальна смужка, що захищає шкіру обличчя від подразнення при кожному русі. Надзвичайно делікатні ламелі з іншої сторони бритви злегка натягують шкіру, готуючи її до гоління. У результаті ваше обличчя буде досконало гладеньким, без жодних подразнень.

Властивості:

  • 3 леза в кожній бритві для досконалого гоління
  • леза залишаються гострими аж 15 використань
  • зволожувальна смужка спрощує ковзання бритви
  • смужка захищає шкіру обличчя від подразнення
  • картриджі сумісні з усіма станками для гоління Gillette Mach3

Спосіб застосування:
Помістіть картридж на станок і делікатними рухами, у напрямку проти росту щетинок, збрийте їх.

Про бренд Gillette

Косметика Gillette | Gillette спеціалізується на виробництві косметики, а також якісних бритв для гоління. Компанію заснував King Camp в 1895 році, який з самого початку зосередився на виготовлені ідеального леза для гоління.
Корпоративне гасло компанії: "Для чоловіків тільки найкраще", але бренд також  виробляє косметику і засоби для гоління для жінок. Система Mach3 забезпечує гладке  гоління "одним рухом", а серія Fusion розроблена спеціально для точного гоління  у важкодоступних місцях, завдяки 5 лезами і загостреному краю. Колекція Gillette Venus спеціально призначена для жінок. Досягніть ідеальної  гладкості і м'якості шкіри.

Оцінка Gillette Mach3