Givenchy Live Irrésistibleтуалетна вода для жінок

4×
Givenchy Live Irrésistible туалетна вода для жінок
Givenchy Live Irrésistible туалетна вода для жінок
75 мл
1 950грн.

Код: GIV4373 | В наявності
1
Подарунок для вас
Використайте безкоштовну доставку на всі замолення.
КУРЄР (Міст Експрес)
четвер 05.11.2020
Особисте отримання
четвер 05.11.2020

Опис парфумів Givenchy Live Irrésistible
Склад

Насолоджуйтеся кожною миттю, діліться щастям і забудьте про правила. Окрім одного — жити на повну. Туалетна вода Givenchy Live Irrésistible приховує квітково-фруктовий коктейль з іскристих і соковитих акордів, що спонукає сповна проживати кожнісіньку хвилину. Адже життя — це радість.

  • квітково-фруктовий аромат
  • для жінки, яка живе на повну
  • чудово підходить для повсякденного використання

Склад аромату
Спершу відчувається граніта із солодкої груші, соковите зелене яблуко та смачна малина. Згодом розкривається троянда та духмяні пікантні прянощі. Базові ноти, що тривають найдовше, виграють пудрові акорди мускусу та легкі деревні тони.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
грушева граніта
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
троянда, малина
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
мускус, амброве дерево
Тип аромату
Фруктові, Квіткові, мускусний

Про бренд Givenchy

Розкішне модне вбрання, якісна косметика та чудові аромати: французький бренд Givenchy віддає данину моді та красі вже понад 60 років. Бренд закликає покупців знайти свій неймовірний стиль і завжди залишатися собою.

Історія бренда Givenchy почалася 1952 року в Парижі, коли дизайнер Юбер де Живанші (Hubert de Givenchy) заснував будинок моди та назвав його своїм іменем. У 1953 році Юбер де Живанші познайомився з Одрі Хепберн (Audrey Hepburn) і почав із нею тісно співпрацювати. Для приголомшливої ​​Одрі, яка була його музою, він створював костюми до фільмів, а також одягав її на різні світські заходи.

У 1957 році Живанші представив аромат L'Interdit, який спершу було створено саме для цієї чарівної акторки. Так на світ з’явилася компанія Parfums Givenchy. Згодом побачили світ інші неперевершені аромати, а в 1989 році бренд Givenchy розширився та почав випускати косметику.

Окрім легендарного аромату Givenchy L'Interdit, який згодом отримав нову, більш сучасну інтерпретацію у вигляді чудового квіткового аромату, великою популярністю також користуються аромати Givenchy Irresistible та Gentleman Givenchy.

Аромати Givenchy — це вічна класика. Вони підкреслюють індивідуальність свого власника та створюють унікальний ольфакторний підпис, завдяки якому вас усі запам’ятають.

Оцінка Givenchy Live Irrésistible4