GUERLAIN Rouge G de Guerlain Satinатласна помада

GUERLAIN Rouge G de Guerlain Satin атласна помада
GUERLAIN Rouge G de Guerlain Satin атласна помада

Опис продукту GUERLAIN Rouge G de Guerlain Satin
Властивості

Оксамитова губна помада Rouge G de Guerlain Satin стане вашою таємною зброєю, з якою ви зможете зробити свої губи неймовірно спокусливими будь-коли, щойно цього забажаєте. Завдяки мікрокристалам срібла ваші губи сяятимуть, як дорогоцінна прикраса, а гіалуронова кислота та смоляний гуггул не лише ідеально розгладять, але й нададуть вашим губам об’єму та піклуватимуться про них протягом усього дня.

Будь-який відтінок помади з колекції Rouge G, як-от Sheer Shine, Matte i Satin, можна поєднати з одним із багатьох стильних футлярів Guerlain Rouge G. Просто оберіть той, який вам подобається найбільше.

Властивості:

  • надає губам стійкого спокусливого відтінку й об’єму;
  • завдяки мікрокристалам срібла створює сатиновий ефект;
  • розгладжує ніжну шкіру губ, піклуючись про неї протягом цілого дня;
  • має ніжний аромат ванілі, цитрусів і бобів тонка;
  • за бажанням можна поєднувати з оригінальними футлярами Rouge G de Guerlain.

Склад:

  • гіалуронова кислота — збільшує об’єм губ;
  • смола гуггул — ідеально розгладжує шкіру губ;
  • олія жожоба — робить шкіру губ ніжнішою;
  • мангове масло — інтенсивно живить губи;
  • мікрокристали срібла — створюють сатиновий ефект.

Спосіб нанесення.
Рівномірно нанесіть губну помаду на губи. Для акуратного нанесення скористайтесь аплікатором.

Властивості

Відтінок
прозорий
Активні компоненти
гіалуронова кислота
Ефект
металік

Про бренд GUERLAIN

Вічне ноу-хау, постійні дослідження, інновації та вдосконалення, сміливі творці, легендарні шедеври та культура краси як символ бренда. Усе це представляє розкішний парфумерний дім Guerlain, історія якого розпочалася 1828 року.

Французький бренд Guerlain виготовляє парфуми та косметику, поєднуючи мистецтво ремесла, передові технології, а також екологічну та соціальну відповідальність. Команди Guerlain щодня працюють над розробкою розкішної та водночас екологічної косметики — в ім’я краси клієнтів, природи та нашої планети. Завдяки такому ноу-хау бренд Guerlain отримав від Міністерства економіки та промисловості Франції нагороду Living Heritage Company.

За 190 років на ринку бренд Guerlain випустив 1100 ароматів. П’яте покоління парфумерів Guerlain представляє Тьєррі Вассер (Thierry Wasser), який у своїх подорожах довкола світу шукає найрідкісніші натуральні матеріали для виробництва розкішних ароматів — завжди з повагою до місцевих жителів і природи.

Перегляньте широкий асортимент продуктів Guerlain: від ароматів Mon Guerlain, L'Homme Idéal і Aqua Allegoria до тонального крему L'Essentiel Foundation, пудри-бронзера Terracotta або культових пудрових перлин Météorites.

Оцінка GUERLAIN Rouge G de Guerlain Satin