Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légèreпарфумована вода для жінок

Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère парфумована вода для жінок
Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère парфумована вода для жінок
100 мл
1 327грн.

Код: GUR3303 | В наявності
1
Нова Пошта
пʼятниця 10.04.2020
Особисте отримання
пʼятниця 10.04.2020

Опис парфумів Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère
Склад

Парфумована вода Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère — жіночий стильний аксесуар, а його радісний аромат стане для вас запрошенням у світ нових пригод.

  • квітково-фруктовий аромат
  • для елегантних жінок, які мають власний стиль
  • підходить для повсякденного використання

Склад аромату
Ароматична композиція відкривається іскристими акордами трояндової води, делікатних вишень та ледь гіркого мигдалю. Чуттєвий аромат троянди приховується в серці парфумованої води, де її доповнюють ніжні тони чорного чаю. Солодку грайливість аромату підсилюють боби тонка та екзотична пачулі.

Історія аромату
Для створення цього аромату використовують троянди, зібрані виключно на світанку. Вони оживляють та прояснюють цілу композицію. Парфумована вода Ma Robe Hippie-Chic Légère становить частину успішної колекції La Petite Robe Noire, виникненню якої ми завдячуємо парфумерові Тьєррі Вассеру (Thierry Wasser).

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
вишня, трояндова вода, мигдаль
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
троянда, чорний чай
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
пачулі, боби тонка
Тип аромату
Фруктові, Квіткові

Про бренд Guerlain

Французький парфумерний будинок Guerlain живе красою та креативністю вже майже два століття й належить до найстаріших і найвідоміших у світі. Від самого початку — з 1828 року фірма з гордістю виробляє свою продукцію лише у Франції, переважно у двох містах. В історичному місті Шартр (Chartres) виник Guerlain make-up і преміум-косметика, а в місті Орфен (Orphin) народжуються досконалі аромати Guerlain. Обидві локації поєднані не лише традиціями, але й мистецькими ноу-хау та перевіреними технологіями.

Усе почалось із хіміка-інноватора, якого звали П'єр Франсуа Герлен (Pierre-François P. Guerlain). Саме він вдихнув життя у фірму та вклав у неї свій талант. Дуже скоро він здобув визнання паризького дворянства, а в першій половині XIX століття його ім'я звучало в усіх модних колах. Парфуми Guerlain стали знаковими, вони сяють у світі ароматів вже майже 200 років. Косметика Guerlain теж приховує в собі багато скарбів, наприклад, тональні кульки Guerlain Météorites стануть справжньою коштовністю у вашій косметичці.

Оцінка Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère

tracking pixel