GUERLAIN Météorites Voyageосвітлюючі компактні перлини для шкіри обличчя змінне наповнення

1×
GUERLAIN Météorites Voyage освітлюючі компактні перлини для шкіри обличчя змінне наповнення
GUERLAIN Météorites Voyage освітлюючі компактні перлини для шкіри обличчя змінне наповнення
відтінок 01 Mythic 11 гр

Код: GUR1881 | Зараз цей продукт недоступний

Опис продукту GUERLAIN Météorites Voyage
Властивості

Пудра Guerlain Météorites Voyage досконало фіксує макіяж і надає вашій шкірі оксамитового відтінку.

Властивості:

  • освітлює
  • забезпечує свіжий вигляд
  • не закупорює пори

Спосіб використання:
За допомогою спонжа або пензлика зафіксуйте свій макіяж.

Властивості

Ефект
з ефектом сяяння

Про бренд GUERLAIN

Вічне ноу-хау, постійні дослідження, інновації та вдосконалення, сміливі творці, легендарні шедеври та культура краси як символ бренда. Усе це представляє розкішний парфумерний дім Guerlain, історія якого розпочалася 1828 року.

Французький бренд Guerlain виготовляє парфуми та косметику, поєднуючи мистецтво ремесла, передові технології, а також екологічну та соціальну відповідальність. Команди Guerlain щодня працюють над розробкою розкішної та водночас екологічної косметики — в ім’я краси клієнтів, природи та нашої планети. Завдяки такому ноу-хау бренд Guerlain отримав від Міністерства економіки та промисловості Франції нагороду Living Heritage Company.

За 190 років на ринку бренд Guerlain випустив 1100 ароматів. П’яте покоління парфумерів Guerlain представляє Тьєррі Вассер (Thierry Wasser), який у своїх подорожах довкола світу шукає найрідкісніші натуральні матеріали для виробництва розкішних ароматів — завжди з повагою до місцевих жителів і природи.

Перегляньте широкий асортимент продуктів Guerlain: від ароматів Mon Guerlain, L'Homme Idéal і Aqua Allegoria до тонального крему L'Essentiel Foundation, пудри-бронзера Terracotta або культових пудрових перлин Météorites.

Оцінка GUERLAIN Météorites Voyage1