Трендові аромати для дому

 Ми звикли обирати парфуми відповідно до пори року, настрою чи актуальних уподобань, так само можемо міняти й аромати в нашій оселі. Правильно підібраний інтер'єрний аромат допоможе не лише створити затишну атмосферу, але й очистити повітря. 

Тренд 1. Натуральні воски

Якщо бажаєте оточити себе пахощами, не хвилюючись за власне здоров’я, вибирайте свічки з натурального воску. Соєві свічки дають на 90% менше кіптяви ніж парафінові.
 
Якщо ви обожнюєте насичені аромати, вам навіть не захочеться виходити з дому, де палахкотить свічка з кокосового воску. Цей натуральний матеріал здатний втримувати велику кількість аромату, а його пахощі довго чутні навіть після загасання.

Тренд 2. Друге життя для підсвічника

Завдяки високій якості скла та оригінальному вигляду підсвічника, він ідеально підходить для подальшого використання в побуті. Просто поставте підсвічник з залишками незгорілого воску в морозилку на кілька годин. Тоді ви легко позбудетеся від воску й кріплення для гнотика за допомогою ножа.
 
Такі склянки можуть стати чудовими органайзерами для косметичних засобів та пензлів для макіяжу. Або послужать квітковими горщиками для невеликих кактусів і трав.

Тенденція 3. Очищення домівки

Абсолютним хітом останніх сезонів стали каталітичні лампи. Достатньо запалити пальничок на час, необхідний для розігріву лампи, й задмухати через кілька хвилин. Упродовж подальшої каталітичної реакції відбувається виділення молекул, які нейтралізують небажані бактерії та запахи. Ваша оселя стане не лише затишнішою, а й чистішою.
 
Очищувальні властивості лампи особливо оцінять алергіки, власники домашніх тварин та завзяті кухарі.

Тренд 4. Свіжість та аромат — два в одному

Сучасне рішення для свіжого повітря — ультразвукові дифузори. Вони рівномірно наповнюють кімнату м’якою парою, а завдяки ефірним оліям створюють приємну атмосферу. Крім того, такий дизайнерський аксесуар пасує для будь-якого інтер'єру.
 
Новітні ультразвукові дифузори також можуть позитивно впливати на ваші рецептори за допомогою терапії притлумленим світлом.
Фільтр
Цінова категорія

-

Оцінка
  •   110
  •   28
  •   15
  •   4
  •   13
Лідери продажу