Гель для інтимної гігієни

Лідери продажу

Гелі та серветки для вашої інтимної гігієни

Підберіть для інтимних ділянок тіла особливий догляд, який зберігатиме їх природну мікрофлору та запобігатиме появі неприємних відчуттів або небажаному запаху. Інтимні косметичні засоби не містять класичного мила та мають у своєму складі молочну кислоту й інші доглядові компоненти, що підтримують здоровий і природній рівень pH кислого середовища інтимних ділянок, а також дарують приємне відчуття чистоти та свіжості.

Чому потрібно використовувати гель для інтимної гігієни?

Здоровий рівень рН інтимних ділянок тіла коливається в межах 3,8–4,5 (кисле середовище). Звичайне мило та гелі для душу зазвичай лужні (рН 5,5), а їх використання для інтимної гігієни призводить до порушення мікрофлори. Серветки та гелі для інтимної гігієни мають спеціальний склад, який збалансовує природний рівень рН, заспокоює подразнення й бореться з неприємним запахом.

Які косметичні засоби обрати для інтимної гігієни?

На сайті notino.ua ви знайдете широкий асортимент косметики для інтимної гігієни для щоденного використання та під час подорожей.

  • Мило для інтимної гігієни розроблено спеціально для того, щоб не порушувалася гідроліпідна плівка шкіри, а слизова оболонка була захищеною від подразнення. Мило для інтимної гігієни підходить для щоденного використання.
  • Гель та емульсія для інтимної гігієни призначені для чутливої ​​та подразненої шкіри. Ці засоби швидко відновлюють природний баланс шкіри, зменшують неприємні відчуття, а також підходять для регулярного догляду.
  • Пінка для інтимної гігієни з оптимальним рівнем pH — освіжаючий очисний засіб для щоденної, делікатної, але водночас ефективної інтимної гігієни.
  • Олійка для інтимної гігієни ніжно очищає й інтенсивно зволожує шкіру.
  • Серветки для інтимної гігієни з ніжним ароматом — чудовий помічник під час подорожей, коли немає доступу до води, або коли потрібно освіжитись упродовж дня. Вологі серветки для інтимної гігієни мають практичну упаковку та легко помістяться в будь-яку сумочку чи рюкзак.
  • Спрей для інтимної гігієни підходить для швидкого освіження чутливих ділянок тіла впродовж дня або дуже делікатного очищення.

Інтимна гігієна для чоловіків

  • Під час фізичних навантажень або для запобігання неприємним відчуттям напруги й дискомфорту засоби інтимної гігієни для чоловіків надають швидкого полегшення, зволожують шкіру та забезпечують довготривале відчуття свіжості. Косметичні засоби для інтимної гігієни для чоловіків призначені для щоденного догляду за чутливими ділянками та повинні стати необхідним доповненням гелів для душу.
  • Серед широкого асортименту Notino ви знайдете гель для інтимної гігієни для чоловіків, який чудово підходить для щоденного використання. Після купання ми рекомендуємо як додатковий догляд гель для інтимної гігієни, що не потребує змивання, який надає відчуття свіжості й сухості впродовж усього дня та діє як антиперспірант із приємним ароматом.

Подаруйте собі довготривале відчуття чистоти та свіжості й оберіть для себе найкращий гель для інтимної гігієни, практичні вологі серветки для лагідного догляду або спреї для інтимної гігієни для жінок і чоловіків на сайті notino.ua вже сьогодні!