Juliette has a gunNot a Perfume подарунковий набір для жінок

Juliette has a gun Not a Perfume подарунковий набір для жінок
Juliette has a gun Not a Perfume подарунковий набір для жінок
Новинки
2 290грн.

В наявності | Код: JHG01838

Not a Perfume парфумована вода 100 мл + Not a Perfume парфумована вода 7,5 мл

1
Нова Пошта
четвер 27.01.2022
Особисте отримання
четвер 27.01.2022

Розкішний аромат — це завжди правильний вибір, якщо ви хочете подарувати справжню радість. Парфумерний набір для жінок Juliette has a gun Not a Perfume у красивій упаковці неодмінно потішить тих, кого ви любите. Довіртеся магії цього чудового набору та будьте впевнені, що він не залишить байдужою жодну жінку.

Властивості:

  • містить оригінальну версію аромату та його мініатюру
  • розкішний аромат, що задовольнить навіть найвибагливіші вимоги
  • ідея для подарунка, який неодмінно сподобається

Набір містить:

  • Not a Perfume парфумована вода 100 мл
  • Not a Perfume парфумована вода 7,5 мл

Склад

склад
амброксан
Тип аромату
Древесний
Тип набору
подарунковий набір

Творці аромату Juliette has a gun черпали натхнення з твору Вільяма Шекспіра, але типова романтика ренесансу отримала в ньому сучасні обриси. Сама концепція бренду символізує незалежність та свободу, що надає жінкам уявну зброю, завдяки якій вони можуть віч-на-віч змагатись із чоловіками у віковічній боротьбі статей, пристрасті та кохання.

Бренд Juliette has a gun — це творіння Романо Річчі (Romano Ricci) — внука славнозвісної журналістки Ніни Річчі (Nina Ricci), парфуми якої підкорили світ. У 2006 році у світ краси влилося також інше покоління цієї родини, яке не боїться кинути виклик правилам сучасного парфумерного мистецтва. Так, наприклад, ажіотаж створив аромат Juliette has a gun Not a perfume, до складу якого входить лише один інгредієнт — амброксан.

Дизайн флаконів, вдала концепція, особистість головного творця, а також імідж перетворюють бренд Juliette has a gun на унікальну платформу для жінок, які цінують себе, не бояться кидати виклик і завжди залишаються жінками.