Juvena Phyto De-Tox

олійка для детоксикації

Juvena Phyto De-Tox олійка для детоксикації
Juvena Phyto De-Tox олійка для детоксикації
100 мл
804грн.

Код: JUV0663 | Більш ніж 5 шт. у наявності
шт.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Виберіть дорожній набір для косметичних засобів чи олійку для засмаги у кошику в подарунок за умови придбання будь-якої продукції на суму від 1200 грн.
Нова Пошта
вівторок 23.07.2019
Особисте отримання
вівторок 23.07.2019
Juvena Phyto De-Tox
100 мл | 804грн.

Опис продукту Juvena Phyto De-Tox

Очисна олійка Juvena Phyto De-Tox  — унікальний засіб для досконалого та ніжного очищення всього обличчя. Подаруйте своїй шкірі догляд, який забезпечить їй здоров’я, красу та привабливість!

Властивості:

  • надає шкірі зволоження
  • запобігає подразненню, а також заспокоює шкіру
  • не обтяжує шкіру та не закупорює пори

Спосіб використання:
Ніжними рухами вмасовуйте невелику кількість олійки на зволожену шкіру всього обличчя та шиї. Ретельно ополосніть теплою водою.

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Властивості
детокс
Тип шкіри обличчя
для всих типів
Kонсистенція
Олійка

Про бренд Juvena

Косметика Juvena | Juvena  - Унікальна косметика класу люкс по догляду за шкірою. Цей швейцарський бренд було створено 1954 року.  Від інших косметичних фірм Juvena відрізняється тим, що постійно проводить наукові дослідження, які нерідко призводять до інноваційних відкриттів в цій нелегкій справі - боротьбі з антивіковими змінами людської шкіри.
Сучасні косметичні засоби Juvena базуються на революційних відкриттях: технології SkinNova і пептидах, отриманих зі стовбурових клітин. Блискуча комбінація двох вище названих розробок і привела до народження «подвійної революції», технологічній розробці SkinNova або технології SС. SС допомагає підтримувати високий рівень активності власних стовбурових клітин, які відповідають за утворення нових клітин шкіри. Молода та гладка шкіра приноситиме Вам радість кожного дня.