Juvena Vitalizing Body

гель для душу для жінок 400 мл

Juvena Vitalizing Body гель для душу для жінок 400 мл
400 мл

Код: JUV00830 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Juvena Vitalizing Body
400 мл

Спостерігати за наявністю продукту

Опис парфумів Juvena Vitalizing Body

Гель для душу Juvena Vitalizing Body досконало доповнить парфуми з цієї ж серії. Надає свіжості та робить шкіру гладкою та ароматною, що стимулює почуття та підвищує впевненість в собі. Кожне миття перетвориться на задоволення.

Про бренд Juvena

Косметика Juvena | Juvena  - Унікальна косметика класу люкс по догляду за шкірою. Цей швейцарський бренд було створено 1954 року.  Від інших косметичних фірм Juvena відрізняється тим, що постійно проводить наукові дослідження, які нерідко призводять до інноваційних відкриттів в цій нелегкій справі - боротьбі з антивіковими змінами людської шкіри.
Сучасні косметичні засоби Juvena базуються на революційних відкриттях: технології SkinNova і пептидах, отриманих зі стовбурових клітин. Блискуча комбінація двох вище названих розробок і привела до народження «подвійної революції», технологічній розробці SkinNova або технології SС. SС допомагає підтримувати високий рівень активності власних стовбурових клітин, які відповідають за утворення нових клітин шкіри. Молода та гладка шкіра приноситиме Вам радість кожного дня.

 

Оцінка Juvena Vitalizing Body

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!