Kérastase Blond Absolu подарунковий набір II. (для освітленого та мілірованого волосся)

2×
Kérastase Blond Absolu подарунковий набір II. (для освітленого та мілірованого волосся)
Kérastase Blond Absolu подарунковий набір II. (для освітленого та мілірованого волосся)
подарунковий набір II. (для освітленого та мілірованого волосся)

Код: KER04201 | Зараз цей продукт недоступний

шампунь для освітленого та мілірованого волосся 250 мл + поживна маска для освітленого та мілірованого блонд волосся 200 мл + фінальний догляд для блонд та мелірованого волосся 150 мл

Опис продукту Kérastase Blond Absolu
Властивості

Потіште себе або своїх близьких ідеальним косметичним набором Kérastase Blond Absolu. Набори, повні найкращих засобів для догляду за волоссям, неодмінно стануть приємною несподіванкою для кожного, хто їх отримає.

Набір містить:

  • шампунь для освітленого та мілірованого волосся 250 мл
  • поживна маска для освітленого та мілірованого блонд волосся 200 мл
  • фінальний догляд для блонд та мелірованого волосся 150 мл

Спосіб використання:
Кожен продукт із косметичного набору слід використовувати за призначенням, дотримуючись інструкції.

Властивості

Тип волосся
біляве та висвітлене волосся
Властивості
живлення
Тип набору
подарунковий набір
Тип шкіри голови
всі типи шкіри голови
Проблема з волоссям
Втомленне волосся

Про бренд Kérastase

Косметика Kérastase – це професійний догляд за волоссям класу люкс. Історія бренду починається в 1964 році в лаболаторіях косметичного гігінта L'Oréal, де і була створена перша серія професіного догляду за волоссям.

З дня свого заснування бренд співпрацює з професіоналами і був представлений виключно в салонах краси. Kérastase зайняв особливе місце серед перукарів завдяки своїй унікальній формулі без вмісту барвників та засобів для хімічної завивки волосся.

Продукція марки Kérastase відрізняється інноваційністю, унікальністю формул, компонентів, текстур і бажанням компанії задовольнити потреби в догляді за волоссям найвимогливіших клієнтів.

Завдяки новітнім науковим дослідженням лабораторій L'Oréal марка Kérastase займає провідну позицію на ринку світових професійних косметичних брендів в догляді за волоссям та шкіри голови. Дослідження більше 2 тисяч фахівців вносять колосальний внесок у розвиток індустрії краси, дотримуючись при цьому етики в піклуванні про захист навколишнього середовища.

Компанія представляє широкий асортимент продукції, в якому легко знайти догляд для будь-якого типу волосся: сухе, пошкоджене, фарбоване, довге, знесилине, жирне, кудряве та багато інших, антивіковий догляд, засоби для стайлінгу, догляд для чоловків та косметику, що ефективно бореться та лікує лупу.

Серія Kérastase Nutritive призначена для послабленого, тонкого, втраченого еластичність волосся. Косметика для волосся Kérastase Reflection спеціально розроблена для фарбованого волосся. Засоби серії Kérastase Specifique - це вирішення проблеми шкіри голови і надзвичайне задоволення у використанні. Засоби Kérastase Noctogenist призначені для догляду за волоссям під час сну.

Оцінка Kérastase Blond Absolu2