Kérastase Résistance Extentionisteподарунковий набір I. (для росту та зміцнення волосся від корінців до самих кінчиків)

2×
Kérastase Résistance Extentioniste подарунковий набір I. (для росту та зміцнення волосся від корінців до самих кінчиків)
Kérastase Résistance Extentioniste подарунковий набір I. (для росту та зміцнення волосся від корінців до самих кінчиків)
подарунковий набір I. (для росту та зміцнення волосся від корінців до самих кінчиків)

Код: KER04034 | Зараз цей продукт недоступний

шампунь для росту та зміцнення волосся від корінців до самих кінчиків 250 мл + маска для росту та зміцнення волосся від корінців до самих кінчиків 200 мл + інтенсивна сироватка для росту та зміцнення волосся від корінців до самих кінчиків 50 мл

Подарунок для вас
До покупки продуктів Kérastase понад 2600 грн отримаєте від нас набір Kérastase Discovery наповнений бестселерами в подарунок.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Опис продукту Kérastase Résistance Extentioniste
Властивості

Потіште себе або своїх близьких ідеальним косметичним набором Kérastase Résistance Extentioniste. Набори

Властивості:

  • чудовий вибір для подарунка
  • засоби для щоденного догляду за волоссям
  • для відновлення та живлення волосся
  • у красивій упаковці
  • догляд за волоссям для красивих і сповнених життя локонів

Спосіб використання:
Кожен продукт із косметичного набору слід використовувати за призначенням

Властивості

Тип волосся
Тонке волосся
Властивості
Густота та життєва сила, Стимуляція росту волосся
Тип набору
подарунковий набір
Тип шкіри голови
нормальна шкіра голови

Про бренд Kérastase

Косметика Kérastase – це професійний догляд за волоссям класу люкс. Історія бренду починається в 1964 році в лаболаторіях косметичного гігінта L'Oréal, де і була створена перша серія професіного догляду за волоссям.

З дня свого заснування бренд співпрацює з професіоналами і був представлений виключно в салонах краси. Kérastase зайняв особливе місце серед перукарів завдяки своїй унікальній формулі без вмісту барвників та засобів для хімічної завивки волосся.

Продукція марки Kérastase відрізняється інноваційністю, унікальністю формул, компонентів, текстур і бажанням компанії задовольнити потреби в догляді за волоссям найвимогливіших клієнтів.

Завдяки новітнім науковим дослідженням лабораторій L'Oréal марка Kérastase займає провідну позицію на ринку світових професійних косметичних брендів в догляді за волоссям та шкіри голови. Дослідження більше 2 тисяч фахівців вносять колосальний внесок у розвиток індустрії краси, дотримуючись при цьому етики в піклуванні про захист навколишнього середовища.

Компанія представляє широкий асортимент продукції, в якому легко знайти догляд для будь-якого типу волосся: сухе, пошкоджене, фарбоване, довге, знесилине, жирне, кудряве та багато інших, антивіковий догляд, засоби для стайлінгу, догляд для чоловків та косметику, що ефективно бореться та лікує лупу.

Серія Kérastase Nutritive призначена для послабленого, тонкого, втраченого еластичність волосся. Косметика для волосся Kérastase Reflection спеціально розроблена для фарбованого волосся. Засоби серії Kérastase Specifique - це вирішення проблеми шкіри голови і надзвичайне задоволення у використанні. Засоби Kérastase Noctogenist призначені для догляду за волоссям під час сну.

Оцінка Kérastase Résistance Extentioniste