Спеціальні знижки на косметику

Продукція з цього розділу може мати маленькі недоліки, тому не можемо її продавати разом з іншими продуктами. Такими недоліками може бути відсутність целофанової плівки на упаковці парфуму через її пошкодження під час маніпулювання з продуктом на складі, або через використання продукту для фотосесії, або ж інші недоліки упаковки які не впливають на якість самого аромату.  Деяка продукція може бути не повною, використовувалася для тестування, але обсяг флакону не менше 90%.

В детальному описі кожного продукту знайдете інформацію щодо недоліку, який стосується відповідного продукту

весь текст скритий текст

Ви вибрали

 • Косметика та аксесуари
 • Спеціальні знижки
 • Natura Siberica

 • Natura Siberica Fresh Spa Imperial Caviarмоделююча маска для шкіри обличчя проти старіння 50 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: NTR02998

  Більше інформації..

  Маска для обличчя Natura Siberica Fresh Spa Imperial Caviar балуватиме вашу шкіру та піклуватиметься про неї.Властивості:глибоко зволожує та інтенсивно живитьцілковито покращує вигляд шкіриСпосіб використання:Нанесіть маску тонким шаром на очищене обличчя, уникаючи ділянки навколо очей. Використайте упродовж доби, яка вказана на упаковці. Після цього ретельно змийте маску теплою водою.

  515  грн.
  Знижка: 74  грн.

 • Natura Siberica Fresh Spa Imperial Caviarочищуюче молочко для обличчя з чорною ікрою 200 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: NTR02999

  Більше інформації..

  Очисне молочко Natura Siberica Fresh Spa Imperial Caviar призначене для щоденного зняття макіяжу та досконалого очищення вашої шкіри.Властивості:видаляє макіяж і усуває забруднення зі шкірипомякшує та зволожуєзахищає та піклується про шкіруСпосіб використання:Нанесіть молочко на ватний тампон і акуратно видаліть увесь бруд і макіяж. Після цього ополосніть.

  278  грн.
  Знижка: 37  грн.