Спеціальні знижки на косметику

Продукція з цього розділу може мати маленькі недоліки, тому не можемо її продавати разом з іншими продуктами. Такими недоліками може бути відсутність целофанової плівки на упаковці парфуму через її пошкодження під час маніпулювання з продуктом на складі, або через використання продукту для фотосесії, або ж інші недоліки упаковки які не впливають на якість самого аромату.  Деяка продукція може бути не повною, використовувалася для тестування, але обсяг флакону не менше 90%.

В детальному описі кожного продукту знайдете інформацію щодо недоліку, який стосується відповідного продукту

весь текст скритий текст

Ви вибрали

 • Косметика та аксесуари
 • Спеціальні знижки
 • Tołpa

Зобразити фільтр Приховати фільтр

 • Tołpa Dermo Face Idealicпоживний ВВ крем проти недоліків шкіри 40 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03224

  Більше інформації..

  BB крем Tołpa Dermo Face Idealic зволожує шкіру, вирівнює її тон, надає обличчю натуральної краси.Властивості:слугує як легкий тональний кремлегко наноситься та розтушовуєтьсявирівнює колір шкіриСклад:гіпоалергенний засібСпосіб використання:Наносіть BB крем на чисту шкіру.

  317  грн.
  Знижка: 37  грн.

 • Tołpa Dermo Face Modelar 50+розгладжуючий нічний крем з омолоджуючим ефектом 40 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03239

  Більше інформації..

  За шкірою потрібно доглядати також увечері. Засіб для нічного догляду Tołpa Dermo Face Modelar 50+ піклується про шкіру упродовж сну та надає їй усього необхідного.Властивості:відновлює пружність й еластичність шкіриінтенсивно зволожуєвирівнює тон шкіриСпосіб використання:Нанесіть на очищене обличчя та акуратно вмасовуйте круговими рухами.

  426  грн.
  Знижка: 49  грн.

 • Tołpa Dermo Face Futuris 30+поживний крем SPF 15 40 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03272

  Більше інформації..

  Крем для обличчя Tołpa Dermo Face Futuris 30+ щодня надаватиме вашому обличчю саме такого догляду, якого воно заслуговує.Властивості:регенерує та живитьрозгладжує зморшки та запобігає їхньому утвореннюнадає шкірі свіжості та яскравостізахищає від сонячних променівСклад:гіпоалергенний засібСпосіб використання:Наносіть на очищену шкіру масажними круговими рухами.

  317  грн.
  Знижка: 37  грн.

 • Tołpa Dermo Face T-Zoneмаска-скраб-гель 4 в 1 для жирної шкіри зі схильністю до акне 2 x 6 мл

  забруднена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03277

  Більше інформації..

  Маска для обличчя Tołpa Dermo Face T-Zone балуватиме вашу шкіру та піклуватиметься про неї.Властивості:видаляє відмерлі клітини шкірипопереджує надмірне виділення шкірного салаСклад:гіпоалергенний засібСпосіб використання:Нанесіть маску тонким шаром на очищене обличчя, уникаючи ділянки навколо очей. Використайте упродовж доби, яка вказана на упаковці.

  120  грн.
  Знижка: 9  грн.

 • Tołpa Dermo Hairзволожуючий шампунь для подразненої шкіри голови 250 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03294

  Більше інформації..

  Шампунь Tołpa Dermo Hair ефективно очищає шкіру голови, ретельно миє волосся та повертає йому природну красу.Властивості:очищає волосся та шкіру головиінтенсивно зволожуєСпосіб використання:Нанесіть відповідну кількість шампуню на мокре волосся. Спіньте та ретельно змийте.

  244  грн.
  Знижка: 25  грн.

 • Tołpa Dermo Body Celluliteсироватка для тіла проти розтяжок та целюліту 250 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03298

  Більше інформації..

  Засіб Tołpa Dermo Body Cellulite допоможе вам зменшити прояви целюліту. Ваша шкіра знову виглядатиме підтягнутою та гладкою.Властивості:редукує целюлітСклад:гіпоалергенний засібСпосіб використання:Наносіть засіб на проблемні ділянки тіла (стегна, боки, сідниці та живіт). Вмасовуйте круговими рухами у шкіру до повного поглинання.

  509  грн.
  Знижка: 62  грн.

 • Tołpa Green Firming 40+денний крем проти зморшок 50 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03299

  Більше інформації..

  Засіб Tołpa Green Firming 40+ допоможе вам на вашому шляху до красивої шкіри без зморшок.Властивості:допомагає позбавитись від зморшокрегенерує та живитьСклад:гіпоалергенний засібСпосіб використання:Нанесіть на очищене обличчя та вмасовуйте ніжними, круговими рухами.

  214  грн.
  Знижка: 25  грн.

 • Tołpa Green Firming 40+зміцнюючий нічний крем проти розтяжок та зморшок 50 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03301

  Більше інформації..

  За шкірою потрібно доглядати також увечері. Засіб для нічного догляду Tołpa Green Firming 40+ піклується про шкіру упродовж сну та надає їй усього необхідного.Властивості:розгладжує зморшки та запобігає їхньому утвореннюглибоко живитьСклад:гіпоалергенний засібСпосіб використання:Нанесіть на очищене обличчя та акуратно вмасовуйте круговими рухами.

  214  грн.
  Знижка: 25  грн.

 • Tołpa Dermo Body Celluliteсироватка для тіла проти розтяжок та целюліту 250 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03307

  Більше інформації..

  Засіб Tołpa Dermo Body Cellulite допоможе вам зменшити прояви целюліту. Ваша шкіра знову виглядатиме підтягнутою та гладкою.Властивості:редукує целюлітСклад:гіпоалергенний засібСпосіб використання:Наносіть засіб на проблемні ділянки тіла (стегна, боки, сідниці та живіт). Вмасовуйте круговими рухами у шкіру до повного поглинання.

  522  грн.
  Знижка: 49  грн.

 • Tołpa Dermo Body Firmсироватка для схуднення проблемних зон 250 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03308

  Більше інформації..

  Засіб Tołpa Dermo Body Firm забезпечить вашій шкірі особливий догляд. Після використання шкіра стане більш гладкою та інтенсивно зволоженою.Властивості:глибоко живить та зволожує шкірузміцнює та розгладжує шкірузасіб пройшов дерматологічне тестуванняСклад:гіпоалергенний засібСпосіб використання:Наносіть круговими рухами 1-2 рази на день на проблемні місця.

  396  грн.
  Знижка: 37  грн.

 • Tołpa Green Moisturizingзаспокоюючий крем для шкіри навколо очей Cotton, Iris (Hypoallergenic) 15 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03315

  Більше інформації..

  Засіб для догляду за очима Tołpa Green Moisturizing піклується про шкіру ділянки навколо очей і надає їй необхідного живлення та зволоження.Властивості:глибоко зволожуєзнімає набряклість та темні круги під очимазменшує подразнення ділянки навколо очейСпосіб використання:Уранці та/чи ввечері наносіть засіб навколо контура очей, ніжно постукуючи, поки він повністю не висохне.

  176  грн.
  Знижка: 12  грн.

 • Tołpa Dermo Men 50+відновлюючий крем проти зморшок 40 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03316

  Більше інформації..

  Крем для обличчя Tołpa Dermo Men 50+ щодня надаватиме вашому обличчю саме такого догляду, якого воно заслуговує.Властивості:розгладжує зморшки та запобігає їхньому утвореннюрегенерує та живитьзасіб пройшов дерматологічне тестуванняСклад:гіпоалергенний засібСпосіб використання:Нанесіть на очищене обличчя та акуратно вмасовуйте круговими рухами.

  285  грн.
  Знижка: 25  грн.

 • Tołpa Spa Bio Harmonyмило з торфом 100 гр

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03318

  Більше інформації..

  Тверде мило Tołpa Spa Bio Harmony — засіб для якісної гігієни. Ефективно миє шкіру та позбавляє її від усіх забруднень.Властивості:м’яко очищає шкіруСклад:гіпоалергенний засібСпосіб використання:Нанесіть мило на шкіру, ніжно спіньте та масуйте. Ополосніть теплою водою.

  126  грн.
  Знижка: 10  грн.

 • Tołpa Dermo Face Lipidroпоживний відновлюючий крем для сухої та дуже сухої шкіри 40 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03321

  Більше інформації..

  Крем для обличчя Tołpa Dermo Face Lipidro щодня надаватиме вашому обличчю саме такого догляду, якого воно заслуговує.Властивості:інтенсивно зволожуєвідновлює пружність шкіри та підтягує їїСпосіб використання:Нанесіть на очищене обличчя та акуратно вмасовуйте круговими рухами.

  318  грн.
  Знижка: 37  грн.

 • Tołpa Dermo Face Sebioматуюча сироватка для звуження розширених пор 75 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03322

  Більше інформації..

  Сироватка для шкіри Tołpa Dermo Face Sebio — засіб із високим вмістом активних речовин. Завдяки цьому засіб надає вашій шкірі найкращого догляду.Властивості:обмежує утворення акнезменшує надмірне утворення шкірного салаінтенсивно зволожуєСклад:гіпоалергенний засібСпосіб використання:Нанесіть на очищене обличчя невелику кількість сироватки, ніжно постукуючи кінчиками пальців для її поглинання. Можна наносити на обличчя, шию та зону декольте.

  227  грн.
  Знижка: 25  грн.

 • Tołpa Dermo Men Pureкосметичний набір I.

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TOL03326

  389  грн.
  Знижка: 37  грн.