Спеціальні знижки на косметику

Продукція з цього розділу може мати маленькі недоліки, тому не можемо її продавати разом з іншими продуктами. Такими недоліками може бути відсутність целофанової плівки на упаковці парфуму через її пошкодження під час маніпулювання з продуктом на складі, або через використання продукту для фотосесії, або ж інші недоліки упаковки які не впливають на якість самого аромату.  Деяка продукція може бути не повною, використовувалася для тестування, але обсяг флакону не менше 90%.

В детальному описі кожного продукту знайдете інформацію щодо недоліку, який стосується відповідного продукту

весь текст скритий текст

Ви вибрали

 • Косметика та аксесуари
 • Спеціальні знижки
 • L’Oréal Paris
 • Омолодження

Зобразити фільтр Приховати фільтр

 • L’Oréal Paris Revitalift Laser Renewденний крем проти зморшок SPF 20 50 мл

  Розпаковано обсяг продукту: 98 % Код: LOR06360

  Більше інформації..

  Спосіб використання:Нанесіть на очищене обличчя та шию та вмасовуйте круговими рухами. Нанесіть на обличчя, шию та зону декольте.

  276  грн.
  Знижка: 49  грн.

 • L’Oréal Paris Revitalift Laser Renewнічний крем проти старіння шкіри 50 мл

  Пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: LOR06443

  Більше інформації..

  Опис:Нічний крем L’Oréal Paris Revitalift Laser Renew розгладжує зморшки, вирівнює тон шкіри, надає їй пружність і еластичність,  відновлює захисний барєр. Вже через 4 тижні регулярного використання Ви отримаєте видимі  результати - стан шкіри буде покращений, клітковий метаболізм буде активований, еластичність підвищена,  структура та релєф поліпшені.Нічний крем містить Pro-Xylane, який відновлює структуру тканин шкіри та стимулює синтез колагену, завдяки чому повертає їй пружність. Гіалуронова кислота глибоко зволожує шкіру та зменшує кількість зморшок. Екстракт Centella Asiatica відновлює захисний барєр шкіри. Крем призначений для жінок від 40 до 60 років. Спробуйте високоефективний догляд з Revitalift Laser Renew від L’Oréal Paris. Властивості: ⦁ розгладжує зморшки⦁ відновлює структуру шкіри⦁ розгладжує контури⦁ надає пружність⦁ зміцнює шкіру⦁ зволожує Склад: ⦁ технологія Pro-Xylane  -стимулює відновлення клітин шкіри, зменшує мімічні зморшки, повертає пружність⦁ гіалуронова кислота - проникає у всі шари шкіри, чудово зволожує її та зменшує зморшки⦁ екстракт Centella Asiatica  -відновлює шкіру та посилює її захисні властивості. Тип шкіри: підходить для всіх типів шкіриСпосіб використання: круговими масажними рухами нанесіть крем ввечері на ретельно очищену шкіру обличчя

  296  грн.
  Знижка: 33  грн.

 • L’Oréal Paris Age Perfectденний омолоджуючий крем для зрілої шкіри 50 мл

  Розпаковано обсяг продукту: 98 % Код: LOR06500

  Більше інформації..

  Крем для обличчя L’Oréal Paris Age Perfect Age Perfect щодня надаватиме вашому обличчю саме такого догляду, якого воно заслуговує.Властивості:інтенсивно зволожуєглибоко живитьповертає шкірі молодий виглядСпосіб використання:Нанесіть на очищене обличчя та шию та вмасовуйте круговими рухами.

  190  грн.
  Знижка: 33  грн.

 • L’Oréal Paris Revitalift Laser Renewденний крем проти старіння 50 мл

  Пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: LOR06540

  Більше інформації..

  Опис: денний крем проти ознак старіння L’Oréal Paris Revitalift Laser Renew швидко та ефективно розгладжує зморшки, як після процедури лазерної корекції! Засіб надає шкірі еластичність, пружність, розгладжує зморшки та вирівнює її тон. Крем містить технологію Pro-Xylane, яка стимулює відновлення клітин шкіри, зменшує мімічні зморшки. Гіалуронова кислота проникає у всі шари шкіри, інтенсивно зволожуючи її та усуваючи зморшки. Вже через 4 тижні регулярного використання засобу Ви отримаєте видимі результати! Крем призначений для вікової категорії 40-60 років. Спробуйте L’Oréal Paris Revitalift Laser Renew  і Ваша шкіра буде випромінювати молодість і здоровя. Властивості: ⦁ розгладжує зморшки⦁ відновлює текстуру шкіри⦁ робить чіткими контури обличчя⦁ надає пружність⦁ зміцнює шкіру ⦁ зволожує та вирівнює тонСклад: ⦁ технологія Pro-Xylane  - стимулює відновлення клітин шкіри, зменшує мімічні зморшки, повертає шкірі пружність ⦁ гіалуронова кислота - проникає  у всі шари шкіри, чудово зволожує та зменшує кількість зморшокТип шкіри: підходить для всіх типів шкіриСпосіб використання: застосовуйте крем кожен ранок на очищену шкіру.

  255  грн.
  Знижка: 28  грн.