Спеціальні знижки на косметику

Продукція з цього розділу може мати маленькі недоліки, тому не можемо її продавати разом з іншими продуктами. Такими недоліками може бути відсутність целофанової плівки на упаковці парфуму через її пошкодження під час маніпулювання з продуктом на складі, або через використання продукту для фотосесії, або ж інші недоліки упаковки які не впливають на якість самого аромату.  Деяка продукція може бути не повною, використовувалася для тестування, але обсяг флакону не менше 90%.

В детальному описі кожного продукту знайдете інформацію щодо недоліку, який стосується відповідного продукту

весь текст скритий текст

Ви вибрали

 • Косметика та аксесуари
 • Спеціальні знижки
 • Wilkinson Sword

 • Wilkinson Sword Intuition Island BerryЗмінні картриджі 3 шт

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: SWO01937

  Більше інформації..

  Змінні леза Wilkinson Sword Intuition Island Berry просто та швидко доповнять вашу бритву, яка враз стане як нова.Властивості:дуже проста заміна лезнемає необхідності використовувати гель для гоління — вистачить лише намочитилеза забезпечують гладке голінняСпосіб використання:Використовуйте для гоління.

  216  грн.
  Знижка: 25  грн.

 • Wilkinson Sword Hydro SilkБритва

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: SWO01948

  Більше інформації..

  Бритва Wilkinson Sword Hydro Silk забезпечить вашій шкірі досконало гладке гоління.Властивості:голить швидко та легконе викликає подразненняпристосується до заглиблень на тілізабезпечить ретельне гоління та досконалий результатСпосіб використання:Застосуйте піну або крем для гоління, після чого поголіть шкіру довгими, акуратними рухами.

  292  грн.
  Знижка: 37  грн.

 • Wilkinson Sword Extra 2 Beautyодноразова бритва для гоління для жінок 15 кс

  Без коробочки обсяг продукту: 100 % Код: SWO01949

  Більше інформації..

  Бритва Wilkinson Sword Extra 2 Beauty забезпечить вашій шкірі досконало гладке гоління.Властивості:прилад оснащений зволожувальною стрічкоюСпосіб використання:Застосуйте піну або крем для гоління, після чого поголіть шкіру довгими, акуратними рухами.

  123  грн.
  Знижка: 12  грн.