Спеціальні знижки на косметику

Продукція з цього розділу може мати маленькі недоліки, тому не можемо її продавати разом з іншими продуктами. Такими недоліками може бути відсутність целофанової плівки на упаковці парфуму через її пошкодження під час маніпулювання з продуктом на складі, або через використання продукту для фотосесії, або ж інші недоліки упаковки які не впливають на якість самого аромату.  Деяка продукція може бути не повною, використовувалася для тестування, але обсяг флакону не менше 90%.

В детальному описі кожного продукту знайдете інформацію щодо недоліку, який стосується відповідного продукту

весь текст скритий текст

Ви вибрали

 • Косметика та аксесуари
 • Спеціальні знижки
 • Labello

 • Labello Labellino Fresh Mintбальзам для губ 7 гр

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: LBL02274

  Більше інформації..

  Бальзам для губ Labello Labellino Fresh Mint — незамінний помічник у догляді за чутливою шкірою губ упродовж усього року.Властивості:надає губам м’якості та ніжностімає ефект охолодженняглибоко зволожує та інтенсивно живитьСпосіб використання:Наносіть на губи будь-коли упродовж дня за необхідності.

  100  грн.
  Знижка: 23  грн.

 • Labello Pearly Shineбальзам для губ LSF 10 4,8 гр

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: LBL02276

  Більше інформації..

  Бальзам для губ Labello Pearly Shine  — незамінний помічник у догляді за чутливою шкірою губ упродовж усього року.Властивості:глибоко зволожує та інтенсивно живитьнадає губам м’якості та ніжностінадає сухим губам миттєвого зволоженнязасіб пройшов дерматологічне тестуванняСпосіб використання:Наносіть на губи будь-коли упродовж дня за необхідності.

  51  грн.
  Знижка: 6  грн.