La Martina Adios Pampamia Hombre

тонік після гоління для чоловіків 100 мл

La Martina Adios Pampamia Hombre тонік після гоління для чоловіків 100 мл
La Martina Adios Pampamia Hombre тонік після гоління для чоловіків 100 мл
La Martina Adios Pampamia Hombre тонік після гоління для чоловіків 100 мл
100 мл
719грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: LMA0168 | Більш ніж 5 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
понеділок 06.05.2019
Особисте отримання
понеділок 06.05.2019
La Martina Adios Pampamia Hombre
100 мл | 719грн.

Опис парфумів La Martina Adios Pampamia Hombre

Тонік після гоління для чоловіків La Martina Adios Pampamia Hombre чудово доповнить парфуми з цієї ж колекції. Він освіжить подразнену та почервонілу після гоління шкіру, надасть їй аромату та нової енергії.

Про бренд La Martina

La Martina | La Martina  - аромат натхненний королівським спортом. La Martina -  всесвітньовідомий аргентинський бренд під яким на світ з'являється одяг та аксесуари для прихильників такої аристократичної гри як поло. В 2006 році компанія розширила свій асортимент парфумерною продукцією.
На ринок бренд  вийшов з жіночим парфумом La Martina Mujer, в якому гармонійно поєднуються квіткові та орієнтальні ноти. До найуспішніших чоловічих парфумів належить свіжий пряний аромат La Martina Hombre. Парфуми La Martina створюють парфумерні майстри  Jean-Christopher Herault та  Michel Garner, натхненні красою Аргентини та королівським спортом.
La Martina уособолює  простий та оригінальний спосіб життя. Бренд цінить традиції та вдало поєднує в собі стиль минулих часів, інтерпретований на сучасний лад; відображає  елегантність, благородство та прагнення до свободи; акцентує увагу на природі та  аутентичності.  До прихильників La Martina  належать не лише фанати гри в поло, але й і всі, хто цінує ексклюзивність та вишуканість.
" В області високої моди важливо зберегти аутентичність та унікальність. Тому, мене надихає гра в поло - це спосіб життя, стиль, певна культура. Ми намагаємося зберегти це  у всіх наших продуктах". Бренд La Martina втілює концепцію цього королівського спорту". (Lando Simonetti, President CEO, La Martina)

Оцінка La Martina Adios Pampamia Hombre

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!