Lancôme Big Lashes Extension Fibers

основа для вій для збільшення об’єму

Lancôme Big Lashes Extension Fibers основа для вій для збільшення об’єму
1,2 гр

Код: LAM07587 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Lancôme Big Lashes Extension Fibers
1,2 гр

Спостерігати за наявністю продукту

Опис косметики Lancôme Big Lashes Extension Fibers

Основа для вій Lancôme Big Lashes Extension Fibers заповнить пробіли між віями за допомогою ніжних нейлонових волокон і водночас максимально видовжить кожну вію. Результат – максимальний об’єм вій, яким ви миттєво зацікавите своє оточення.

Властивості:

  • кожну вію, засіб окремо зміцнить і видовжить
  • легка й ніжна структура не створює небажані кульки
  • ідеально протримається протягом цілого дня
  • спіральна щіточка забезпечує легке нанесення

Склад:

  • нейлонове волокно Ultra – заповнить пробіл між віями

Спосіб застосування:
Основу рівномірно наносьте після нанесення туші. Зачекайте приблизно 30 секунд, щоб шар основи змішався з тушшю, після чого наносьте наступний шар туші.

Властивості

Вид туші для вій
для об'єму
Водостійкість
ні
Колір
Біла база

Про бренд Lancôme

Історія Lancôme, всесвітньо відомого бренду якісного косметичного догляду за красою, створюється уже понад 80 років. З моменту свого заснування в 1935 році продукція Lancôme відзначається перевіреними результатами та пишається подихом французького шарму.

Вже в перший рік свого заснування компанія презентувала на ринку перші парфуми, а на захват публіки не довелось довго очікувати. Рік потому компанія розробила крем для шкіри Lancôme, що завдяки своїм незвичайним властивостям і сьогодні залишається невід'ємною частиною косметички кожної жінки. Сьогодні засоби та парфуми Lancôme належать до найбільш продаваних у своїй категорії.

Бренд Lancôme цінує жінок і допомагає їм підвищити впевненість в собі. Спробуйте й ви косметику та парфуми Lancôme – бути самою собою та почуватися просто чудово ще ніколи не було так просто.