Перейти до основного вмісту

L'Oréal Professionnel Pro Longer

#KEEPITLONGER

Представляємо вам колекцію Serie Expert Pro Longer від бренда L'Oréal Professionnel, що відновлює волосся по всій довжині й усуває посічені кінчики та зробить ваші локони довшими, міцнішими та здоровішими. Завдяки ексклюзивній лікувальній технології ваше волосся буде густішим, об’ємнішим і міцнішим, а посічені кінчики — відновленими, тому вам не доведеться прощатись із довжиною ваших локонів. Насолоджуйтеся здоровим довгим волоссям.

ОБЕРІТЬ ДЛЯ СВОГО ДОВГОГО ВОЛОССЯ НАЙКРАЩИЙ ДОГЛЯД

Нормальне та тонке волосся

Тонке волосся легше піддається негативним впливам навколишнього середовища, що призводить до його ламкості й випадіння. Подаруйте своєму волоссю догляд, який не обтяжуватиме його та подарує йому об’єм.

Ознайомитись

Нормальне та жорстке волосся

Подаруйте своєму довгому волоссю унікальну порцію живлення, яка поверне йому силу, шовковистість і природний блиск. Даний догляд чудово підійде для більш чутливого волосся.

Ознайомитись

"Колекція Pro Longer збагачена патентованою молекулою FILLER-A100, яка в поєднанні з амінокислотами миттєво сприяє відновленню волосяного волокна, зміцнює кінчики та захищає волосся від ламкості.
Продукція з колекції Pro Longer має приємний аромат із морськими, східними та квітковими тонами, що перетворить ваш щоденний догляд за волоссям у незабутні моменти.    "