L’Oréal Professionnel Tecni.Art Fix

спрей для волосся для фіксації та надання форми

4×
L’Oréal Professionnel Tecni.Art Fix спрей для волосся для фіксації та надання форми
L’Oréal Professionnel Tecni.Art Fix спрей для волосся для фіксації та надання форми
400 мл

Код: LOP2521 | Зараз цей продукт недоступний
L’Oréal Professionnel Tecni.Art Fix
400 мл

Опис продукту L’Oréal Professionnel Tecni.Art Fix

Лак для волосся L’Oréal Professionnel Tecni.Art Fix зафіксує вашу зачіску на тривалий час, забезпечивши максимальний контроль над вашим волоссям.

Властивості:

  • ретельно фіксує всі типи волосся та зачіски
  • сильна фіксація
  • не склеює волосся та надає зачісці природного вигляду
  • дбайливо піклується про волосся
  • легке та швидке застосування
  • стійкий ефект
  • забезпечує захист від УФ-випромінювання

Спосіб використання:
Перед використанням ретельно струсніть флакон. Розпиліть на сухе волосся з відстані 30 см. Для досягнення максимального об'єму розпиліть безпосередньо на корені.

Властивості

Властивості
Фіксація

Про бренд L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel - це французький преміум бренд косметики для волосся з давньою традицією. Він належить до всесвітньо відомої корпорації L’Oréal, яку у 1909 році заснував Eugène Schueller (Юджин Шуеллер). Цей молодий хімік розробив спеціальну формулу для фарбованого волосся, що швидко здобула популярність серед паризьких перукарів. Уже понад сто років бренд допомагає своїм клієнтам розкрити їхню індивідуальну красу та здобути впевненість у собі.

Продукція L’Oréal Professionnel розроблена за допомогою найновіших інноваційних технологій у співпраці з найкращими перукарями.

Широкий портфоліо бренду включає професійну косметику для волосся, наприклад, фарби для волосся, засоби для стайлінгу, а також шампуні, маски та інші засоби для догляду за волоссям, які застосовують перукарі та стилісти у всьому світі. L’Oréal Professionnel косметика для волосся – це гарантія того, що Ви подаруєте своєму волоссю справді найкращий догляд.

Бренд присутній на відомих показах моди у світі, а отже вводить нові тенденції. Відкрийте таємницю красивого волосся та подаруйте йому професійний догляд з L’Oréal Professionnel.