Marbert Bath & Body Classic

kрем дезодорант для жінок 50 мл

Marbert Bath & Body Classic kрем дезодорант для жінок 50 мл
Marbert Bath & Body Classic kрем дезодорант для жінок 50 мл
Marbert Bath & Body Classic kрем дезодорант для жінок 50 мл
489грн.
Знижка 18%
50 мл
399грн.

Код: MRP0040 | 5 в наявності
шт.
Нова Пошта
пʼятниця 26.04.2019
Особисте отримання
пʼятниця 26.04.2019
Marbert Bath & Body Classic
50 мл | 399грн.

Опис парфумів Marbert Bath & Body Classic

Кремовий дезодорант Marbert Bath & Body Classic  — це чудовий і практичний додаток до ваших парфумів із цієї ж колекції. Дезодорант дуже дбайливий до шкіри пахв і надає їй надійний захист від найменшого запаху.

Про бренд Marbert

У 1936 році косметолог Маргарет Сендлер (Margarethe Sendler) і доктор Берта Робер (Bertha Roeber) заснували один із перших німецьких косметичних брендів. До назви вони додали три перші літери своїх імен, і в такий спосіб виник Marbert – бренд, який став лідером у галузі косметики вже у післявоєнній Німеччині.

Піонерські патенти та найвищі стандарти нерозривно поєднані з історією цього бренду. Один із патентів бренду Marbert особливо унікальний. Серія антивікових засобів Profutura, розроблена у 1990 році, змінила хід історії косметики та до сьогоднішнього дня залишається найбільш продаваним продуктом фірми.

Marbert – це традиція, якість, довіра й доступність. Усі продукти традиційно виготовлені в Німеччині. За плечима компанії стоять десятки років досвіду, відпрацьованих технологій ноу-хау та знання специфічних властивостей шкіри. Marbert дарує красу представникам усіх поколінь Вчора, сьогодні й завтра.

Оцінка Marbert Bath & Body Classic

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!