Marbert Man Classic

гель для душу для чоловіків 400 мл

Marbert Man Classic гель для душу для чоловіків 400 мл
Marbert Man Classic гель для душу для чоловіків 400 мл
Marbert Man Classic гель для душу для чоловіків 400 мл
400 мл
439грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MRP0033 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
середа, 26.09.2018
Marbert Man Classic
400 мл | 439грн.

Опис парфумів Marbert Man Classic

Гель для душу Marbert Man Classic досконало доповнить парфуми з цієї ж серії. Надає свіжості та робить шкіру гладкою та ароматною, що стимулює почуття та підвищує впевненість в собі. Кожне миття перетвориться на задоволення.

Про бренд Marbert

У 1936 році косметолог Маргарет Сендлер (Margarethe Sendler) і доктор Берта Робер (Bertha Roeber) заснували один із перших німецьких косметичних брендів. До назви вони додали три перші літери своїх імен, і в такий спосіб виник Marbert – бренд, який став лідером у галузі косметики вже у післявоєнній Німеччині.

Піонерські патенти та найвищі стандарти нерозривно поєднані з історією цього бренду. Один із патентів бренду Marbert особливо унікальний. Серія антивікових засобів Profutura, розроблена у 1990 році, змінила хід історії косметики та до сьогоднішнього дня залишається найбільш продаваним продуктом фірми.

Marbert – це традиція, якість, довіра й доступність. Усі продукти традиційно виготовлені в Німеччині. За плечима компанії стоять десятки років досвіду, відпрацьованих технологій ноу-хау та знання специфічних властивостей шкіри. Marbert дарує красу представникам усіх поколінь Вчора, сьогодні й завтра.

Menu