Marc Jacobs Daisy Dream

подарунковий набір

Marc Jacobs Daisy Dream подарунковий набір
Marc Jacobs Daisy Dream подарунковий набір
2 140грн.

Зекономте 39%
подарунковий набір
1 313грн.

Код: MAJ01105 | Більш ніж 20 шт. у наявності

туалетна вода 50 мл + молочко для тіла 75 мл + гель для душу 75 мл

1
Нова Пошта
пʼятниця 30.08.2019
Особисте отримання
пʼятниця 30.08.2019
Marc Jacobs Daisy Dream
подарунковий набір | 1 313грн.

Склад

Тип набору
подарунковий набір

Про бренд Marc Jacobs

Американський модельєр Марк Джейкобс (Marc Jacobs) вже понад чверть століття розширює кордони моди. Його творчість унікальна, непередбачувана та дарує натхнення. Таємниця його успіху полягає в безстрашності, бажанні плисти проти течії, а також у пошуках несподіваної краси.

Марк Джейкобс народився в 60-х роках у Нью-Йорку, навчався у школі дизайну Parsons. Свою першу колекцію, що отримала його ім'я, модельєр розробив у 1986 році, а через рік Марк став наймолодшим дизайнером у світі, який отримав нагороду. Не менш успішними для Марка Джейкобса стали дев'яності роки, оскільки він заснував власний бренд, після чого його було призначено на посаду креативного директора будинку моди Louis Vuitton, де він створив першу в історії компанії колекцію ready-to-wear. Починаючи з 2013 року модельєр присвячує час власній творчості.

Свій унікальний стиль Марк поступово переніс у світ краси. Він вірить, що парфуми, як і мода, можуть та мають підкреслювати нашу індивідуальність й особистість. Всі парфуми Marc Jacobs — унікальні, сповнені сюрпризів і розкоші. Тепер культовим є аромат Marc Jacobs Daisy у квітковому дизайнерському флаконі та найновіше творіння — Marc Jacobs Decadence.

Оцінка Marc Jacobs Daisy Dream

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!