Montale Aoud Shiny парфумована вода унісекс

1×
Montale Aoud Shiny парфумована вода унісекс
Montale Aoud Shiny парфумована вода унісекс
Акція
Рекомендована роздрібна ціна
3 370грн.

Заощадьте 46%
100 мл
1 830грн.

Код: MNT1469 | 2 в наявності
1
Пункт видачі у Києві
середа 03.02.2021

Опис парфумів Montale Aoud Shiny
Склад

Montale Aoud Shiny - східний квітково-деревний аромат для жінок і чоловіків із виразними акордами дорогоцінного агарового дерева та троянди. Він належить до першої французької лінії парфумів, присвяченої дорогоцінному дереву уд - сировині із смолистим ароматом. Цю лінію представив світовий бренд Montale, який відрізняється своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та їхньої загадкової історії. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Aoud Shiny оригінальний образ , який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Домінуючою ароматичною нотою парфумерної води Aoud Shiny є деревина аквіларії, яку називають орлиним деревом, агаровим деревом або, арабською мовою, уд. Це чудова сировина зі смолянистим ароматом, найдорожча деревина в світі, яка вже протягом багатьох століть використовується для виробництва ладану та парфумів, переважно арабських. Цей дійсно королівський інгредієнт, який колись також називали «рідким золотом» або «деревом богів», поєднується в композиції Montale Aoud Shiny з трояндою та фіалкою.

Парфумерна вода Aoud Shiny відтворює сліпучу яскравість болгарських троянд і делікатність пелюсток фіалки, які доповнює оригінальна нагармота (кипарисова олія), розкішний сандал та стійкі пачулі. Усю композицію, звичайно, об’єднує чарівне агарове дерево. Свіжа троянда та землисті пачулі створюють у Montale Aoud Shiny цікаву гармонію протилежностей, солодкі зігріваючі пелюстки фіалки в свою чергу додають несподіваний мотив, який спільно з кипарисовим акордом надає всій композиції злегка грайливої форми.

Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь , набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив аромат, який об’єднує оригінальні складові в гармонійне ціле, наповнене життям, чуттєвістю та сучасною елегантністю. Як і всі інші творіння П’єра Монталя, парфумерна вода Aoud Shiny також створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Завдяки своїй складності Aoud Shiny підходить для використання впродовж усього року як вдень, так і ввечері. Вона назавжди завоює прихильність жінок і чоловіків, які віддають перевагу поєднанню троянди та агарового дерева в оригінальних композиціях. Спробувати Aoud Shiny варто тим, хто цінує справжню якість і прагне відчути подих магічної історії стародавнього Сходу. Окрім магічних ароматів із майстерно підібраними парфумерними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Aoud Shiny підкреслює привабливий темно- червоний колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Aoud Shiny - яскраві троянди та ніжні фіалки в оригінальному поєднанні зі східними мотивами агарового дерева.

Склад

склад
земляний мигдаль, листя фіалки, сандалове дерево, агарове дерево, троянда, пачулі
Тип аромату
Квіткові, Шипрові

Про бренд Montale

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».

Оцінка Montale Aoud Shiny1