Montale Chypré Vanillé

парфумована вода унісекс 100 мл

2×
Montale Chypré Vanillé парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Chypré Vanillé парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Chypré Vanillé парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Chypré Vanillé парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Chypré Vanillé парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Chypré Vanillé парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Montale Chypré Vanillé парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Chypré Vanillé парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
100 мл
2 165грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MNT1498 | Більш ніж 5 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
пʼятниця, 01.03.2019
Особисте отримання
пʼятниця, 01.03.2019
Montale Chypré Vanillé
100 мл | 2 165грн.

Опис парфумів Montale Chypré Vanillé

Montale Chypré Vanillé - бальзамний деревний аромат для жінок і чоловіків з виразною нотою ванілі. Ця парфумерна вода представлена французьким брендом, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії, пропонує містичний аромат, що витончено поєднує ваніль із іншими відтінками. Як і всі аромати бренду Montale, славетний та дещо загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale), наділив парфумерну воду Chypré Vanillé оригінальним змістом, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Парфумерна вода Chypré Vanillé поєднує захопливу ваніль із унікальними тібетськими трояндами, бурштином, ладаном та основою з відтінками ірису, бобів тонка, сандалового дерева й ветиверу. Композиція Montale Chypré Vanillé врівноважена так майстерно, що жоден з її складових відтінків не домінує над іншим, а загальний аромат відчувається неймовірно гармонійно. Подібно до всіх парфумерних творінь П’єр Монталь створив парфумерну воду Chypré Vanillé з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Montale Chypré Vanillé є вкрай винятковою парфумерною водою, яка відзначається дивовижною глибиною. Немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale та творець всіх парфумів його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємничих вмінь східного мага та створив аромат із завершеною гармонійною композицією виняткової духовної глибини та витонченої елегантності.

Montale Chypré Vanillé - прекрасно злагоджена композиція, яка випромінює внутрішній комфорт; завдяки своїй глибині, спокою та деревинним відтінкам вона особливо підходить для прохолодних місяців. Помірність і водночас витонченість парфумерної води робить її придатною для дня і вечора. Чудовий шипрово-ванільний аромат назавжди приверне увагу тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу аромату ванілі в унікальній композиції, яка характеризується вдумливістю, елегантністю та духовністю. Спробувати її мали б також всі ті, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю. Окрім захопливих ароматів з майстерно збалансованими духмяними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Chypré Vanillé підкреслює приваблива блискуча темно-синя барва, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. П’єр Монталь зробив оригінальний вибір на користь алюмінію, який ідеально захищає парфум.

Montale Chypré Vanillé - шедевр серед ароматів, наповнений спокоєм, глибиною та елегантностю.

Склад

кінцева нота
боби тонка, ветивер, сандалове дерево
нота серця
бурштин, ваніль, Ладан
початкова нота
троянда
Тип аромату
Східні

Про бренд Montale

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».

Оцінка Montale Chypré Vanillé

Додати нову рецензію

5.0
2 оцінка
2
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження