Montale Louban

парфумована вода унісекс 50 мл

Montale Louban парфумована вода унісекс 50 мл
Montale Louban парфумована вода унісекс 50 мл
Montale Louban парфумована вода унісекс 50 мл
Montale Louban парфумована вода унісекс 50 мл
Montale Louban парфумована вода унісекс 50 мл
Montale Louban парфумована вода унісекс 50 мл
439pC_V-3l0
Montale Louban парфумована вода унісекс 50 мл
Montale Louban парфумована вода унісекс 50 мл
439pC_V-3l0
50 мл
1 866грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MNT1901 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
четвер, 22.11.2018
Особисте отримання
середа, 21.11.2018
Montale Louban
50 мл | 1 866грн.

Опис парфумів Montale Louban

Montale Louban - східний деревний аромат для жінок і чоловіків з привабливо підібраними відтінками. Ця парфумерна вода представлена французьким брендом, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії, пропонує захопливе поєднання рідкісної деревини та троянди з ароматами квітів, мускусу й ладану. Як і всі аромати бренду Montale, славетний та дещо загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale), наділив парфумерну воду Louban оригінальним змістом, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Парфумерна вода Louban - це розкішна м'якість витяжки з турецької троянди в поєднанні з силою найдорожчої деревини в світі - агарової деревини - чудової сировини зі смолистим ароматом. Це поєднання огортається шовковими тонами фіалки та чуттєво доповнюється мускусом, легким димним серпанком пачулі з Індонезії та індійським сандалом. Все це спільно створює таємничу, переважно деревну композицію з достатньою часткою характеру, різноманітності, і, не в останню чергу, захопливої багатогранності. Подібно до всіх парфумерних творінь П’єр Монталь також створив парфумерну воду Louban з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Montale Louban є справжнім скарбом з лабораторії П’єра Монталя. У бренді Montale надзвичайно своєрідне поєднання агарової деревини та троянди доповнюється димовою завісою ладану настільки доречно, що вся композиція переходить до незвично таємничої площини. Немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale та творець всіх парфумів його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємничих вмінь східного мага та створив парфумерну воду з так оригінально та майстерно врівноваженою композицією, що її складно віднести до якоїсь із відомих категорій.

Аромат парфумерної води Montale Louban є одночасно східним, деревним, квітковим, бальзамовим, димним і смолистим, і при цьому жоден із цих відтінків не переважає суттєво інших. Унікальна композиція парфумерної води Montale Louban дозволяє використовувати її впродовж усього року; в кожному сезоні вона розкриється якимось іншим відтінком. Взимку власника аромату зігріють деревні тони, влітку зазвучить виняткова троянда, фіалки - навесні, а восени Louban прекрасно гармонує своїми димчастими відтінками з меланхолійною атмосферою. Ця парфумерна вода підходить для використання і вдень, і ввечері.

Montale Louban назавжди приверне увагу тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу східним ароматам, особливо з акордами агарового дерева та троянди. Спробувати її мали б також всі ті, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю. Окрім захопливих ароматів з майстерно збалансованими духмяними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Louban підкреслює прекрасна ніжна золотаво-рожева барва, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. П’єр Монталь зробив оригінальний вибір на користь алюмінію, ідеально захищає парфум.

Montale Louban - шедевр серед східних ароматів.

Склад

склад
агарове дерево, Ладан, листя фіалки, мускус, пачулі, сандалове дерево, троянда
Тип аромату
Деревні, Східні

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.