Montale Rose Night

парфумована вода тестер унісекс 100 мл

Montale Rose Night парфумована вода тестер унісекс 100 мл
Montale Rose Night парфумована вода тестер унісекс 100 мл
Montale Rose Night парфумована вода тестер унісекс 100 мл
Montale Rose Night парфумована вода тестер унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Montale Rose Night парфумована вода тестер унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
парфумована вода тестер унісекс 100 мл

Код: MNT2210 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Montale Rose Night
парфумована вода тестер унісекс 100 мл

Спостерігати за наявністю продукту

Опис парфумів Montale Rose Night

Montale Rose Night - квітковий аромат для жінок і чоловіків із виразним акордом троянди. Ця парфумерна вода від французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії, пропонує елегантну та чарівну концепцію аромату царівни квітів. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Rose Night оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Відносно проста ароматична композиція парфумерної води Montale Night Rose відкривається акордами пелюсток троянди, у самому серці звучить соло болгарської троянди, а в основі приєднуються ноти пачулі, бурштину та світлого мускусу. Елегантні пелюстки троянди огортають чарівне трояндове серце, а загальний аромат із зігріваючою і чуттєвою основою чудово поєднує в собі домінуючі трояндові відтінки з відтінками бурштину та приголомшливими акордами пачулі й мускусу. У результаті народжується прекрасний і виразний трояндовий аромат, який безумовно належить до найбільш визначних парфумерних творінь унікального бренду Montale.

Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив просту, але при тому незамінну та незабутню парфумерну воду, яка дарує своєму власнику абсолютно новий ароматичний досвід. Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя, парфумерна вода Rose Night створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Montale Rose Night підходить для використання протягом дня та вечора впродовж усього року. Ця парфумерна вода назавжди завоює прихильність тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу трояндовим ароматам, особливо в досить виразній формі та з чуттєвими й теплими акордами. Парфумерну воду Rose Night також варто спробувати тим, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю.

Окрім захоплюючих ароматів із майстерними парфумерними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Rose Night підкреслює привабливий золотий колір, який поступово переходить у чорний, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Rose Night - елегантна й чарівна ода аромату троянди.

Склад

Тип аромату
Квіткові, Східні

Про бренд Montale

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».

Оцінка Montale Rose Night

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!