Montale Sandal Sliver

парфумована вода унісекс 100 мл

Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
100 мл
2 263грн.

Код: MNT1517 | 3 в наявності
шт.
Нова Пошта
пʼятниця 26.04.2019
Особисте отримання
пʼятниця 26.04.2019
Montale Sandal Sliver
100 мл | 2 263грн.

Опис парфумів Montale Sandal Sliver

Montale Sandal Sliver - квітково-деревний аромат для жінок і чоловіків із сильним акордом сандалового дерева. Ця парфумерна вода від французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їхній загадковій історії, пропонує спокусливий, майже п’янкий аромат на основі магічного агарового дерева. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Sandal Sliver оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Парфумерна вода Sandal Sliver - це багатий квітковий букет із вкрапленням цитрусових і м'якою основою з сандалового дерева, доповнений відтінком ванілі. Ваніль, сандалове дерево, лимон і квіткові ноти поєднуються в оманливо просту, але дуже багатогранну композицію, яка справляє надзвичайно приємне враження. Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя парфумерна вода Sandal Sliver створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Парфумерна вода Montale Sandal Sliver є надзвичайно оригінальною завдяки домінуючому квітковому аромату, у якому виразно й розкішно грає оксамитна м'якість захопливої сандалової деревини. Ця рідкісна порода дерева, класична східна нота якого має багаті, молочні й насичені відтінки, належить до одного з найцінніших парфумерних інгредієнтів. Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив аромат, у якому квіткові, легкі цитрусові й екзотичні деревні відтінки поєднуються у гармонійне ціле.

Парфумерна вода Montale Sandal Sliver, з її прекрасними сандаловими нотами, є ідеальною для зимових місяців, але завдяки квітковим та свіжим відтінкам чудово підходить для використання впродовж усього року. Це ідеальний денний і вечірній аромат, який огортає свого власника оригінальною магією поєднання деревних та свіжих квіткових тонів. Montale Sandal Sliver назавжди завоює прихильність тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу східним квітковим ароматам та аромату сандалового дерева, особливо в креативних композиціях. Її також варто спробувати тим, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю.

Окрім захоплюючих ароматів із майстерними парфумерними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Sandal Sliver підкреслює приємний ніжно-сріблястий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Sandal Sliver - магічне сандалове дерево в обіймах квітів.

Склад

склад
ваніль, квіткові ноти, лимон, сандалове дерево
Тип аромату
Древесний

Про бренд Montale

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».

Оцінка Montale Sandal Sliver

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!