Montale Sandal Sliver

парфумована вода унісекс 100 мл

Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Sandal Sliver парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
100 мл
2 468грн.

Код: MNT1517 | Більш ніж 5 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
понеділок, 26.11.2018
Особисте отримання
пʼятниця, 23.11.2018
Montale Sandal Sliver
100 мл | 2 468грн.

Опис парфумів Montale Sandal Sliver

Montale Sandal Sliver - квітково-деревний аромат для жінок і чоловіків із сильним акордом сандалового дерева. Ця парфумерна вода від французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їхній загадковій історії, пропонує спокусливий, майже п’янкий аромат на основі магічного агарового дерева. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Sandal Sliver оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Парфумерна вода Sandal Sliver - це багатий квітковий букет із вкрапленням цитрусових і м'якою основою з сандалового дерева, доповнений відтінком ванілі. Ваніль, сандалове дерево, лимон і квіткові ноти поєднуються в оманливо просту, але дуже багатогранну композицію, яка справляє надзвичайно приємне враження. Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя парфумерна вода Sandal Sliver створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Парфумерна вода Montale Sandal Sliver є надзвичайно оригінальною завдяки домінуючому квітковому аромату, у якому виразно й розкішно грає оксамитна м'якість захопливої сандалової деревини. Ця рідкісна порода дерева, класична східна нота якого має багаті, молочні й насичені відтінки, належить до одного з найцінніших парфумерних інгредієнтів. Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив аромат, у якому квіткові, легкі цитрусові й екзотичні деревні відтінки поєднуються у гармонійне ціле.

Парфумерна вода Montale Sandal Sliver, з її прекрасними сандаловими нотами, є ідеальною для зимових місяців, але завдяки квітковим та свіжим відтінкам чудово підходить для використання впродовж усього року. Це ідеальний денний і вечірній аромат, який огортає свого власника оригінальною магією поєднання деревних та свіжих квіткових тонів. Montale Sandal Sliver назавжди завоює прихильність тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу східним квітковим ароматам та аромату сандалового дерева, особливо в креативних композиціях. Її також варто спробувати тим, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю.

Окрім захоплюючих ароматів із майстерними парфумерними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Sandal Sliver підкреслює приємний ніжно-сріблястий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Sandal Sliver - магічне сандалове дерево в обіймах квітів.

Склад

склад
ваніль, квіткові ноти, лимон, сандалове дерево
Тип аромату
Деревні

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.