Montale Vetiver Des Sablesпарфумована вода унісекс

4×
Montale Vetiver Des Sables парфумована вода унісекс
Montale Vetiver Des Sables парфумована вода унісекс
Рекомендована роздрібна ціна
2 750грн.

Заощадьте 38%
100 мл
1 710грн.

Код: MNT1480 | 4 в наявності
1
Нова Пошта
пʼятниця 24.07.2020
Особисте отримання
пʼятниця 24.07.2020

Опис парфумів Montale Vetiver Des Sables
Склад

Montale Vetiver Des Sables - східний деревний аромат для жінок і чоловіків. Ця парфумерна вода представлена французьким брендом, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їхній загадковій історії, пропонує креативну інтерпретацію одного з найвизначніших парфумерних інгредієнтів - ветиверу. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Vetiver Des Sables оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Головна складова Montale Vetiver Des Sables, есенція з азіатської трави ветиверу, формує характерний сухий деревний аромат. Багатогранний ветивер особливо популярний серед нішевих (niche) парфумерних виробів, і П’єр Монталь вдало поєднує його в композиції Vetiver Des Sables із деревними та пряними нотами. Парфумерна вода Vetiver Des Sables - це аромат кореня дикого ветиверу з пустелі (звідси й посилання на пісок у назві парфумерної води) в оточенні прекрасних акордів червоної деревини, яскраво освітлених індійськими прянощами.

Ветивер, червону деревину і прянощі в парфумерній композиції Montale Vetiver des Sables доповнюють морські тони, які збагачують обов’язкову деревну основу водними відтінками і додають аромату дивовижної свіжості. Парфумерна вода Vetiver des Sables має надзвичайно образний і оригінальний аромат і безумовно належить до найбільш вдалих інтерпретацій теми ветиверу. Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя парфумерна вода Vetiver Des Sables створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Парфумерна вода Montale Vetiver Des Sables пропонує свіжий аромат із виразною, але водночас легкою деревною основою. Вона знайде прихильників серед шанувальників ветиверу як надзвичайно приємна у використанні. Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив парфумерну воду, яка вдало додає аромати зі східними, деревними, пряними та морськими відтінками до основної ноти ветиверу. Це аромати, які ніколи не забути.

Парфумерна вода Montale Vetiver Des Sables підходить для використання протягом усього року, але найкраще відкривається в теплу пору. Vetiver Des Sables назавжди завоює прихильність тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу східним деревним ароматам з акордом ветиверу, особливо в креативних композиціях. Її також варто спробувати тим, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю.

Окрім захоплюючих ароматів із майстерними парфумерними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Vetiver Des Sables підкреслює привабливий світло-блискучий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Vetiver Des Sables - аромат ветиверу в оригінальному поєднанні з деревними, пряними та морськими відтінками.

Склад

склад
морські ноти, ветивер, червоне дерево, спеції
Тип аромату
Східні, Древесний

Про бренд Montale

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».

Оцінка Montale Vetiver Des Sables