Moschino I Love Loveтуалетна вода пробник для жінок

39×
Moschino I Love Love туалетна вода пробник для жінок
Moschino I Love Love туалетна вода пробник для жінок
5 мл пробник
105грн.

Код: MOS0360 | В наявності
1
Нова Пошта
пʼятниця 12.06.2020
Особисте отримання
пʼятниця 12.06.2020

Опис парфумів Moschino I Love Love
Склад

Насолоджуйтеся концентрованим оптимізмом, прихованим у жіночій туалетній воді Moschino I Love Love. Аромат, сповнений сонця та яскравих кольорів, подбає про те, щоб ви справили приємне враження на інших і сп’яніли від шаленого кохання.

  • квітково-деревний аромат із фруктовими тонами
  • для жінок, які не бояться бути в центрі уваги
  • автором аромату, представленого в 2004 році, є парфумер Олів'є Кресп (Olivier Cresp)

Склад аромату
Віддайтеся свіжості грейпфрута, апельсина та лимона, підкресленій есенцією червоної смородини, яка проявиться на початкових нотах. Уже за мить ви закохаєтеся у квіткову композицію конвалій, ситника та чайної троянди, яку доповнює ароматне листя кориці. Завершальні ноти увиразняться мускусом і ніжними тонами рідкісної деревини, а саме кедра та танаки.

Історія аромату
Радість, оптимізм, грайливість — це поняття, які виражають сутність аромату Moschino I Love Love. Насолоджуйтеся безтурботністю та радістю, які вам подарує цей п’янкий коктейль кохання, прихований у ексцентричному флаконі.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
помаранч, лимон, червона смородина, грейпфрут
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
конвалія, ситник, чайна троянда, лист кориці
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
мускус, кедр, дерево Танака
Тип аромату
Квіткові, Древесний

Про бренд Moschino

Парфумерія  Moschino | Moschino виникло в 1983 році завдяки дизайнеру по імені Франко Москіно. Його кар'єра почалася з роботи ілюстратором в різних модних журналах, потім він проявив себе як стиліст і freelance-дизайнер, ставши відомим за свій провокаційний стиль. Незважаючи на свою молодість, Moschino (Москіно) являється дуже відомою і улюбленою у всьому світі маркою. Крім усього іншого, будинок Moschino створював одяг для відкриття олімпійських ігор, і одягає зірок для концертних турне. Moschino створює не тільки кілька ліній одягу, а й парфумерію Moschino (Москіно). Жінка Moschino - пристрасна, непокірна і волелюбна, справжня дама-вамп. Але в той же час їй не чужа романтичність, вишуканість і чуттєвість. Дражливий, трохи іронічний, звабний і непередбачуваний аромат  Moschino, немов чарівний коктейль, надає їй особливий шарм.

Оцінка Moschino I Love Love