Mugler Auraподарунковий набір для жінок

Mugler Aura подарунковий набір для жінок
Mugler Aura подарунковий набір для жінок
подарунковий набір для жінок
1 600грн.

Код: THM05468 | В наявності

Aura парфумована вода 30 мл + Aura крем для тіла 50 мл + Aura парфумована вода зі щіточкою 7 мл

1
Подарунок для вас
Використайте безкоштовну доставку на всі замолення.
КУРЄР (Міст Експрес)
вівторок 03.11.2020
Особисте отримання
вівторок 03.11.2020

Опис парфумів Mugler Aura
Склад

Шукаєте ідеальний подарунок для коханої, сестри чи матусі? Парфумерний набір для жінок Mugler Aura неодмінно викличе посмішку на обличчі близької вам людини.

Склад

Тип аромату
Ароматичні, Древесний
Тип набору
подарунковий набір

Про бренд Mugler

p>Thierry Mugler  - Ви готові до чарівних перетворень? Або, може, хочете зробити подорож по нескінченній Всесвіту? Що ж, приготуйтеся втілювати свої бажання та мрії в реальність, адже тепер у все є Mugler.
Аромати, що завоювали небачену популярність - виняткове поєднання високої моди і містичної фантазії, сучасні магічні зілля, поміщені в футуристичні флакони - все це винаходи талановитого дизайнера Thierry Mugler. Він - єдиний, хто не потребує натхнення, тому що, на думку Тьєррі Мюглер, у нього є інтелект і цього достатньо, щоб уява перенесла його в світ містичних перетворень, ім'я якому - Парфуми.
Професійне захоплення і заняття балетом не пройшли дарма, і після відходу зі сцени і заснування Будинку Моди, він почав створювати аромати, яким притаманний особливий шик, вони наповнені особливим звучанням, чуттєвістю, артистичністю та виразністю.

Оцінка Mugler Aura