Ви вибрали

  • Парфумерія
  • Niche
  • Додаткові продукти

Зобразити фільтр Приховати фільтр

Зобразити найпродаваніші За ціною

12 3 6

12 3 4 5 6 Зобразити наступні

Завдяки чому нішеві парфуми є такими унікальними та захопливими?

Унікальні компоненти, незвичайні ароматні композиції та дуже складна процедура виготовлення — така характеристика стосується унікальних нішевих парфумів, що виходять за межі звичайного мейнстріму.  

У створенні нішевих парфумів беруть участь справжні майстри своєї справи, які не бояться нетрадиційних поєднань есенцій та незвичайних ароматів. Нішева парфумерія часто народжується у маленьких майстернях, де для її створення використовувалися дуже складні процедури. Акцент робиться на рідкіснi інгредієнти, що походять із найрізноманітніших куточків світу. Серед них ви можете знайти, наприклад, троянду з Дамаску, есенцію коштовних камінців або ж уд із Лаосу. Нішеві парфуми дуже часто містять ці інгредієнти.

 

Нішева парфумерія — це оригінальні аромати, їх оцінять навіть найвимогливіші знавці парфумів, а також усі любителі ароматів, яким подобаються нові небанальні, екзотичні тони. Відкрийте для себе світ ароматів, з якими ви не зустрінетесь у повсякденному житті. У нас ви знайдете найкращі нішеві парфуми для жінок, чоловіків або ж парфуми унісекс від знаменитих виробників: Amouage, Montale, Annick Goutal чи Creed

весь текст скритий текст